Pradžia » Seksas » Kaip prancūzės kuria santykius, seksą.
Kaip prancūzės kuria santykius, seksą.
loading...

Įrodyta, kad prancūzės sugeba išlaikyti aistrą net kai  pora kartu  jau ilgai. Jos žino kaip būti įdomiomis, užburiančiomis ir paslaptingomis. Kur jų paslaptis?  Sužinokim ją .

1. Tęskite vaikščiojimus į pasimatymus

Prancūzų mergaitės tiesiog myli laisvę. Jos yra didelės  poligaminių santykiu gerbėjos, bet tik iki oficialios santuokos su savo išrinktuoju. Ne, tai nereiškia, kad prancūzaitės nerimtos , net amoralios,  bet jos niekada nesusisaisto su vyru, kurį mažai  pažįsta, kuriuo ne visiškai pasitiki. Dėl to Prancūzijoje santuokos išyra  daug rečiau, nes moterys yra šventai įsitikinusios, kad jau geriau  nueiti į daug pasimatymų  ir susipažinti  su šimtais vyrų, nei  ištekėti už  pirmo pasitaikiusio ir po kelerių metų kreiptis dėl skyrybų .

Vaikiną apima baimė ir diskomfortas, kai jis pastebi, kad moteris ryžtingai nori greitai įteisinti santykius su mylimuoju. Prancūzaitės protingesnės ir gudresnės. Jos parodo, kad  nenori skubėti, ir apskritai nėra tikros, kad nori ištekėti. Tai sukuria intrigą ir sukelia vyrų susidomėjimą. Jau seniai žinoma, kad stipriosios lyties atstovai yra iš prigimties  realūs plėšrūnai.  Jiems nereikia to, kas gaunama  lengvai ir be jokio vargo. Moterys, kurios neturi pikantiškumo ir paslaptingumo, niekada nebus įdomios. Visada turėtų tai atsiminti.

Kitas prancūzaičių patarimas  - leiskite sau daugiau laisvės  santykių pradžioje. Rodykite vyrui, kad jūs  juo pasitikite, bet nepaisant to, nesate atversta knyga. Ir toliau susitikinėkite ir bendraukite su kitais vyrais. Nereikia įsikibti vieno vyro ir  jam visą save atiduoti, kol jūs nesuprasite, kad jis  to nusipelno.

2. Rodykite šiek tiek abejingumo

Dar nepasibaigė penktasis pasimatymas su vyru, kuris moteriai patinka, o ji jau mintyse išteka už jo ir augina krūvą vaikučių , net sugalvoja jiems vardus. Žinoma, svajoti ir kurti planus nėra blogai, bet viskas  turi būti saikingai.  Prancūzės  mąsto skirtingai.  Jei joms  kas nors patiko,  jos liks ramios ir pabandys padaryti , kad vyras galvotų, jog jis nėra toks geidžiamas.

Taip, gal ši pozicija yra ne visai teisinga, tačiau ji veikia. Tai priverčia vyrą (medžiotoją, patiną), būti nuolatinėje "streso" būsenoje.  Neleidžia atsipalaiduoti, galvojant, kad moteris (grobis jau jo rankose.

Dar vienas prancūzaičių patarimas  - nerodykite vyrui, kad esate  labai juo susižavėjusi. Jūs esate susidomėjusi  juo,  jūs neprieštaraujate jo buvimui šalia,  tačiau neskubėkite "kabintis" ant vyro kaklo.

3. Teisingai paskatinkite vyrą

Kaip minėta – bet kuri prancūzė ras tinkamą vietą ir laiką paflirtuoti  su atsitiktiniu praeiviu, turėdama partnerį . Jos nemano, kad tai yra kažkas gėdingo. Tačiau šio flirto (signalas, kurį siunčia moteris vyrui) potekstė yra tokia,  kad -  pasaulyje yra kitų vyrų,  bet aš išsirinkau TAVE!

Gal tai nuskambės šiek tiek keistai, bet prancūzų vyrams net šiek tiek  patinka matyti, kad į  jų moteris kreipia dėmesį  kiti. Galų gale, Prancūzijos vyrų logika yra tokia: visi žiūri į ją, vadinasi ji yra graži ir įdomi, bet ji pasirinko MANE!

Prancūzaičių patarimas - net nuolatinių ilgalaikių santykių eigoje kartais reikia priminti savo mylimajam,  kad pasaulyje yra daug kitų vyrų, kurie atkreipia dėmesį  ir žavisi. Bet tuo pačiu metu parodykite, kad jums patinka būti su juo ir vertinate, kad jūs turite jį. Vyrai kaip vaikai - jei tik pagirsite, tai dės visas jėgas, kad  gautų kitą kartą dar didesnį pagyrimą. Mokėkite tinkamai tuo naudotis.

4. Vyras ir moteris nėra vienas kito nuosavybė

Pačioje santykių  pradžioje moteris nori visiškai priklausyti  savo  mylimajam. Jinai visokeriopai nori parodyti, kad ji negalės gyventi be jo, ir visokeriopai stengiasi  jam  įtikti.

  Prancūzės visai ne taip pradeda savo santykius. Jos žino, kad jei iš pradžių leis vyrui suprasti, kad jis yra jos savininkas, o ji yra tik jo nuosavybė, tai vėliau to nepakeisi. Ateityje norėsis šiek tiek asmeninės erdvės, laisvės, o  laikas jau bus prarastas  ir santykiai  lėtai,  bet užtikrintai skris į bedugnę.

Kita vertus,  vyras taip pat nepriklauso moteriai. Jums nereikia atimti jo asmeninės laisvės, kad jam nesukiltų nereikalingas  gailestis dėl prarastos laisvės

Prancūzaičių patarimas nr.4  Prancūzės   neatima iš vyrų teisės būti vyrais. Išmokite truputį valdyti jį , bet taip, kad jis nepastebėtų to. Nepamirškite, kad net jei jau esate ištekėjus, tai nereiškia, kad jūs galėsite pririšti vyrą prie savęs  amžiams.  Jei jis panorės,  tai išeis.  Jūsų pagrindinė užduotis - ne "pririšti" vyrą "prie  grandinės",  o padaryti taip, kad jis pats nenorėtų niekur išeiti.

5. Mėgaukitės gyvenimu kiekvieną dieną

Prancūzės yra labai motyvuotos  ir mokančios džiaugtis gyvenimu. Jos randa mėgstamiausią dalyką ir su dideliu malonumu tuo užsiima savo laisvalaikiu. Jos spinduliuoja teigiamą energiją, kuri taip traukia vyrus. Pagalvokite,  jei moteris yra nepatenkinta savo gyvenimu ir nesitiki  kažko gero, ar tai sudomins vyrą?

Prancūzijos vyrai yra pasirengę padaryti viską dėl savo mylimųjų ne dėlto, kad jos to prašo,  bet todėl, kad moterys turi pakankamai energijos pasidalinti ja.

Penktasis prancūzaičių patarimas  - daugiau teigiamo požiūrio tarpusavio santykiuose. Dalinkitės savo nuotaika su mylimuoju. Jam bus malonu žinoti, kad esate laiminga su juo ir norite taip gyventi. Ieškokite naujovių  ir dažniau nustebinkite savo vyrą.


Balsavimas

Žiūrėta: 3411   |   Balsų: 1   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345