Pradžia » Vietos seksui » Seksas mašinoje
Seksas mašinoje
loading...

Yra kelios pagrindinės priežastys kodėl žmonės mylisi automobiliuose. Pirma - nori išbandyti kažką naujo, įdomaus, ekstremalaus. Antra - neturi kur kitur tai daryti. Gali būti ir kitų priežasčių, pavyzdžiui jeigu pora ilgai nesimatė, gali nebeiškęsti iki namų ir tai padaryti automobilyje, pakeliui iš oro uosto. Jeigu neesate mylėjęsi automobilyje, šis straipsnis padės jums pasiruošti šiam meilės nuotykiui.

Svarbu išsirinkti tinkamą vietą. Žinoma yra daug nuomonių, vieniems patinka itin nuošalios vietos, kitiems patinka jausti baimę būti užkluptiems. Abiem atvejais puiki mintis rasti vietą su gražiu vaizdu - ežeru, senamiesčio panorama ar pan.Tačiau jeigu seksas yra labai spontaniškas, puikiai tikti gali ir požeminė stovėjimo aikštelė. Bet kokiu atveju pravartu iš anksto pagalvoti, kurioje vietoje norėtumėte mylėtis. Taip pat svarbu sugalvoti bent kelias skirtingas vietas, nes kuri nors iš jų gali būti jau užimta, tai ypač aktualu savaitgaliais. Jei jums patinka romantika, vietos seksui ieškokite gamtoje, toliau nuo miesto. Jei jūs trokštate ekstremalių pojūčių vietos ieškokite arčiau viešųjų erdvių. Tačiau atminkite, kad mylėtis viešoje vietoje draudžiama! Todėl visuomet išsirinkite tokią vietą, kurioje yra maža tikimybė, kad jus užklups praeiviai.Kad sekas automobilyje būtu kuo malonesnis, iš anksto pasirūpinkite automobilio švara (bent jau iš vidaus) ir gaivumu, nes mylintis mažoje patalpoje iškvėpuosite deguonį, o nuo intensyvios fizinės veiklos oras automobilio salone nebus itin šviežias. Tiesa, mylintis nepatartina praverti langų - vasarą jus gali sukandžioti uodai, o žiemą galite peršalti.

Jei mylėsitės užvestame automobilyje su įjungtu ventiliatoriumi, oras bus šviežias, žiemą galėsite pasišildyti, o vasarą atsivėsinti (jei automobilyje yra kondicionierius), cirkuliuojantis oras taip pat neleis aprasoti langams. Tačiau būti nevažiuojančiame ir užvestame automobilyje yra pavojinga - galite apsinuodyti išmetamosiomis dujomis. Ypač jeigu automobilis nėra techniškai tvarkingas. Ypatingai pavojinga tokiame automobilyje miegoti - galite niekada nebe pabusti. Būkite atsargūs, mylėdamiesi užvestame automobilyje. Netgi jeigu automobilio variklis yra išjungtas, patogumo dėlei raktelį palikite spynelėje - jeigu jus užkluptų pro šalį einantis grybautojas ir jūs norėtumėte greitai sprukti iš "nusikaltimo" vietos, nereikės gaišti laiko ieškant raktelio kelnių kišenėse (pirma dar reikės rasti kelnes).

Dar vienas mylėjimosi automobilyje privalumas
- muzika. Jeigu jūsų automobilyje yra muzikos grotuvas, kodėl gi neišnaudojus jo? Be to, paranku turėti šlapių servetėlių ir šiukšlių maišelį, kad po lytinio akto, galėtumėte bent šiek tiek "pasišviežinti", o šiukšles išmesti į šiūkšlių dėžę, o ne pro automobilio langą.
Iš pirmo žvilgsnio seksas automobilyje gali pasirodyti nepatogus. Maža vietos, negali išsitiesti, negali atsistoti. Tačiau pasipraktikavus ir pasitelkus fantaziją, pamatysite, kad automobilyje mylėtis nėra taip jau nepatogu. Viena iš klasikinių auto sekso pozų -  vyras atsigula ant atloštos priekinės sėdynės (patogiau tai daryti keleivio pusėje, nes netrukdys vairas ir mergina su savo nugara netyčia nenuspaus garsinio signalo), o mergina užlipa ant jo. Ši poza galima tiek kai mergina atsisukusi veidu į vyrą, tiek kai ji nusisukusi.

Taip pat galima mylėtis ant galinių sėdynių, vyras sėdi ant sėdynių, o moteris sėdi ant jo. Moteris gali laikytis už rankenų esančių ant automobilio lubų. Ant galinių sėdynių galima mylėtis ir šuniuko poza. Tačiau priklausomai nuo automobilio aukščio, ši poza gali būti nelabai patogi, jei vyras negalės pilnai išsitiesti.

Na, o jeigu jūs vairuojate universalą arba mini veną, kurio galinės sėdynės nusilenkia ir suformuoja plokščia pagrindą - jūsų automobilis tikras seksodromas! Pasiimkite antklodę ir pagalvę ir jausitės kaip karaliaus lovoje. Arba išmėginkite įvairiausias pozas ir išnaudokite visą savo automobilio erdvę.

Beje, mylėtis galima ne tik automobilio viduje. Kodėl gi nepabandžius to padaryti ant automobilio kapoto arba stogo?
Na, o jeigu jūs norite pradėti po truputį, galite rinktis paprasčiausią mylėjimosi būdą automobilyje - oralinį seksą. Tiek vyras, tiek moteris gali mėgautis oralinio sekso malonumais automobilyje, tam nereikia nei ypatingai nuošalios vietos, nei didelio pasiruošimo.

Atminkite, kad mylėtis viešoje vietoje yra draudžiama ir straipsnio autoriai nerekomenduoja to daryti. Legaliai mylėtis automobilyje galite savo privačioje teritorijoje ar garaže.


Balsavimas

Žiūrėta: 7627   |   Balsų: 11   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345