Pradžia » Vietos seksui » Seksas duše
Seksas duše
loading...

Seksas duše

IeSeksas dušeškoti seksualios vietelės mylėjimuisi nereikia toli. Be Jums jau įprasto miegamojo, namuose yra dar vienas kambarėlis, kurį, galbūt, Jūs visai pamiršote. Tai – dušas. Bet prieš einant iškart prie reikalo, apgalvokite keletą dalykų, kurie gali turėti didelės reikšmės Jūsų vakaro pasisekimui. Negalima pamiršti higienos vinioje.  Jei nesate iš tų, kurie reguliariai palaiko švarą, skirkite laiko ir kruopščiai iššveiskite vonią, kad Jums abiems būtų jauku. Beje, Jūs juk ruošiatės lįsti po vandeniu, tad, merginos, pamirškite storą sluoksnį makiažo, nes vietoj aistringos nakties duše, galite gauti tik gerą juoko dozę. Nepatingėkite uždegti žvakių, o prieš lįsdami į dušą, palikite vandenį bėgti keletui minučių, kad garai sušildytų patalpą ir Jums nereiktų drebėti iš šalčio.

Nuprauskite vienas kitą

Nedvejodami griebkite kempinę bei skaniai kvepiantį muilą ir pradėkite erotiškai prausti savo partnerę. Atsistokite Jai už nugaros ir nuo viršaus leiskitės žemyn. Kai jau pasieksite pėdas, klūpėdami apsukite Ją ir pradėkite kelią aukštyn iki pat krūtinės. Kur kas seksualiau bus, jei intymioms zonosm naudosite rankas, o ne kempinę. Galite pabandyti ir prausti vienas kitą tuo pačiu metu, pasirinkite tai, kas Jums atrodo erotiškiau. Kai baigsite, galite pereiti prie reikalo. Tik nepamirškite, kad vonia gali būti pavojinga vieta, jei elgsitės neatsargiai, tad pasistenkite vakarą praleisti be medicininės pagalbos. Tad štai kokias sekso pozas galite pabandyti duše:

Seksas duše1. Jei mergina pakankamai lanksti, tegu atsiremia rankomis į grindis, jei ne – gali pasilenkti ir laikytis už rankšluosčio laikiklio ar panašiai. Atsistokite Jai už nugaros ir pirmyn. Tai gera poza, nes pasiekiama labai gili penetracija, tačiau gali nepatikti, nes nėra akių kontakto.

2. Jei esate pakankamai stiprus ir galite Ją iškailyti, pakelkite Ją ir leiskite Jai kojomis apsivynioti Jūsų juosmenį. Mylėkitės atsirėmę į sieną. Ši poza labai aistringa ir intymi, nes esate labai arti vienas kito ir galite žiūrėti vienas kitam į akis. Jei neužtenka jėgų Jos pakelti, tegu Ji atsitoja ant vienos kojos, o Jūs pakelkite antrąją su ranka ir laikykite.

3. Dabar yra ta akimirka, kai esate tokie švarūs ir gaivūs, kokie tik įmanoma. Tad pasinaudokite puikia proga ir leiskitės į oralinio sekso malonumus. Nejausite jokio diskomforto dėl higienos, tad galėsite visiškai atsipalaiduoti ir mėgautis tuo, ką partneris Jums teiks.

4. Vonios kambarys turi dar vieną privalumą be dušo. Tai – veidrodis. Jei Jus jaudina akių kontaktas, drąsiai imkite savo partnerę, statykite priešais veidrodį, atsistokite Jai už nugaros ir pradėkite mylėtis žiūrėdami į vienas kito atvaizdus.

Linkiu gerai pasilinksminti!


Balsavimas

Žiūrėta: 10827   |   Balsų: 43   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345