Pradžia » Vietos seksui » Ekstremalus seksas netikėtose vietose
Ekstremalus seksas netikėtose vietose
loading...

Mylėtis neįprastose vietose yra tekę kiekvienam iš mūsų. Kartais tai buvo paprasčiausiai vietos stoka seksui arba nebuvo laiko rinktis staiga užliejus aistrai, bet dažnai būną ir sąmoningas vietos pasirinkimas. Pati netikėčiausia vieta seksui sustiprina pojūčius ir norą.

Seksas valtyje
Seksas jachtoje  yra puiku, tačiau ne mažiau puiku ir seksas paprastoje valtyje. Išsinuomoti valtį ir nuplaukti į nuošalesnę vietą paprasta, o  jausmų  lavina garantuota.
Svarbu, neapsiversti, tai atrodo juokinga, bet ne per daug malonu  proceso metu.

Seksas priešais atvirą langą
Dogeriai  - tai tokie žmonės, kurie mėgsta mylėtis viešai. Mes bet kuriuo atveju jų nesmerkiam, tai būtų naivu, o gal net šiek tiek pavydim jiems.
Atitraukite miegamojo langų žuolaidas, įjunkite šviesą ir užsiimkite seksu. Yra pavojus, kad jus nufilmuos ir filmuotą medžiagą išplatins internete. To galima  išvengti.
Dogeriai  rekomenduoja išsinuomoti
kambarį viešbutyje, kurio langai  atsiveria į gyvenamus namus, taip bus sunku nustatyti butą, kuriame jūs esate. Veidus galima paslėpti po kauke arba kitaip užsimaskuoti.
Galima mylėtis ne tik lovoje prieš langą,bet taip pat, pavyzdžiui, ir  balkone. Intensyvios šviesos, plati lova, dešimtys jei ne šimtai žiūrovų ir kaitinantis kraują seksas.

Seksas darbe
Kabinetai, vonios kambarys, konferencijų salės, sandėliukai, laiptai, stogas - tai tik dalis vietų, kur galite mėgautis seksu. Yra daug žmonių, kuriems biuras yra viena iš mėgstamiausių vietų erotinėms fantazijoms. Išmėtyti dokumentai, skambantis telefonas, prasegti dalykiniai rūbai ir karštas seksas ant biuro stalo.

Seksas kapinėse
Jūs galite nebūti gotų subkultūros atstovas, bet  seksą šioje vietoje  išbandykite. O gal sulaukite  Helovyno ir sugundykite baisią raganaitę ar kikimarą.

Seksas automobilių stovėjimo aikštelėje
Skirtumas tarp viešos  ir privačios erdvės  yra gana neryškus. Pabūkite Amerikos paaugliu, kuris mylisi ant galinės automobilio sėdynės. Parkavimo vietos yra gana nuošalios,
ypač tamsoje. Labiausiai linkusiems rizikuoti mes rekomenduojame pasimylėti  dieną. Tačiau pageidautina, kad automobilio langai būtų tamsinti, kad nešokiruotumėt žmonių ir  nebūtumėt nubausti. Taip, taip... tai draudžia įstatymai.

Seksas vestuvėse
Filme „Slėpkit pamerges“ du vieniši vyrukai eidavo į nepažįstamų žmonių vestuves kabinti pamergių. Nemokamas maistas, gėrimai ir daug gražių moterų, paveiktų romantiškos
aplinkos ir  linkusių į atsitiktinį seksą. Tai puiki idėja. Seksas per vestuves įsimins ilgam. Mes žinome, tu pagalvojai apie seksą bažnyčioje, na tu ir iškrypėlis!
Mes, taip pat, apie tai pagalvojome...

Seksas tualete
Gerų įstaigų tualetai yra verti dėmesio, tai viliojanti vieta seksui, bet dažnai tai gausiai lankomos vietos. Mylėtis tektų  atsistojus, bet kada  tai jus sustabdė? Tai labai vulgari vieta seksui ir tai labai patrauklu.

Seksas sniege
Slidinėjimas  rogutėmis, slidėmis arba snieglentėmis kartais baigiasi seksu. Tai šalta ir nėra labai patogu, bet kas liepia nusirengti visiškai? Pakanka apnuoginti tik reikalingas kūno dalis ir pirmyn!

Seksas vandenyje arba ant kranto
Teigiama, kad mūsų protėviai labiausiai mėgo mylėtis  ant kranto. Ten  beveik nebuvo  jokių pavojingų  gyvūnų ir puikus romantiškas vaizdas.
Grįžkite į gamtos prieglobstį ir jauskitės jos dalimi. Laukinis seksas pliaže, pakrantėje, vandenyje, po vandeniu ar po kriokliu - tai neįtikėtinas jausmas.Balsavimas

Žiūrėta: 3930   |   Balsų: 6   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345