Pradžia » Vietos seksui » 9 vietos seksui namuose
9 vietos seksui namuose
loading...

Daugelis iš mūsų paskęsta kasdieninėje rutinoje. Dėl to kenčia ir mūsų seksualinis gyvenimas - mylimės visada toje pačioje miegamojo lovoje, ta pačia pozicija ir dažnai netgi tuo pačiu laiku. Dažnas skaitytojas neatras daug laiko paįvairinti seksualiniam gyvenimui. Jei spaudžia darbai ir reikalai, retai sugebėsime nuvykti į gamtą, jaukų viešbutį ar kokią nors ekstremalią vietą vien tam, kad pasimėgautume įdomesniu seksu. Tačiau paįvairinti seksualinį gyvenimą galima ir neišeinant iš namų.

Laikas. Vienas iš paprasčiausių būdų pakeisti seksualinę rutiną, tai mylėtis kitu laiku nei įprastai. Galbūt pasimylėti prieš darbą būtų puiki mintis? O gal per pietų pertrauką susitikti namie? O gal pavyktų grįžti iš darbo valanda anksčiau, kol vaikai dar mokykloje? Jei neturite vaikų, atrasti naujo laiko seksui bus dar lengviau. Galite pasimylėti kol kepa vakarienė arba prausdamiesi duše.

 

Ant skalbimo mašinos - viena iš elementariausių ir įdomiausių vietų seksui. Įmeskite porą purvinų drabužių į skalbyklą, pasodinkite savo mylimąją ant mašinos... ir toliau žinosite ką daryti. Besikratanti mašina ir triukšmas tikrai prablaškys rutiną.

Ant virtuvės stalviršio - virtuvės stalviršis dažnai būna idealaus aukščio lytiniam aktui. Mergina sėdi ant stalviršio praskėtusi kojas, o vaikinas daro visa kita. Ši poza nėra sudėtinga, nereikalauja daug fizinės jėgos. Taip pat sekso metu išsaugomas akių kontaktas. Pasimylėti ant stalviršio galite laukdami, kol orkaitėje iškeps vakarienė.

 

Ant sofos svetainėje - dar viena nesudėtinga vieta. Žiūrėdami romantišką filmą, netikėtai užsimanėte tai padaryti? Darykite tai čia ir dabar, kam eiti iki lovos? Tiesiog nusimeskite drabužius ir pradėkite. Net nebūtina išjungti filmo. Ant sofos galėsite išbandyti keletą pozų ir pasimėgauti spontaniškumu. Dar viena mintis sekui ant sofos (prie televizoriaus) - nemėgstate ilgų ir nuobodžių reklamų? Reklamos dažnai trunka net ir 15 minučių, ką spėtumėte nuveikti per tiek laiko? ("nueiti iki šaldytuvo" nėra teisingas atsakymas)

 

Duše arba vonioje - jeigu dar nebandėte sekso duše, būtinai pabandykite. Daugeliui žmonių, seksas duše labai patinka. Šiluma, drėgmė, slidus kūnas... Galite pradėti nuo vienas kito prausimo ir tęsti link pačio akto, dušas taip pat yra palanki vieta oraliniam seksui  - juk esate švarūs kaip niekad. Paprasčiausia sekso pozicija duše - vaikinas stovi merginai už nugaros, kad būtų patogiau ji gali pasilenkti į priekį ir laikytis už krano ar kito objekto.

Priešais veidrodį -  tai įdomus ir naujas potyris. Kai kuriems žmonėms mylėtis prieš veidrodį gali būti nedrąsu, tačiau kitiems tai bus labai seksualu. Vienas iš tinkamiausiu veidrodžių yra vonioje prie kriauklės. Tegul mergina rankomis atsiremia į kriauklę, o vaikinas atsistoja iš galo ir.... Žinoma tinka ir kiti namuose esantys veidrodžiai. 

Prie lovos - pats paprasčiausias būdas išnirti iš sekso rutinos. Pakanka tiesiog nusiristi nuo lovos ir seksas jau bus šiek tiek kitoks. Ypač gerai, jei miegamajame turite kilimą - nebus taip kieta.

Ant laiptų (laiptinėje) - jei gyvenate privačiame name, pasimylėti ant laiptų gali būti įdomu. Šiek tiek kieta, šiek tiek nepatogu, tačiau tikrai kažkas naujo. Na, o jeigu gyvenate bute, mylėtis ant laiptų bus labai rizikinga ir ekstremalu, tačiau galbūt būtent tai jus ir įaudrins.

Ant stogo - ne kiekviename name pavyks užlipti ant stogo, tačiau jeigu vis tik pavyktų - tai bus labai romantiškas nuotykis. Nuo stogo matysis visas miestas (arba kita panorama), būsite lauke, gryname ore. Būnant ant stogo visuomet apima tam tikras jaudulys, įsivaizduokite koks jausmas ten mylėtis. Mylėdamiesi ant stogo būkite atsargūs - galite nukristi! 

Prieš langą - mylėtis priešais langą galima keliais skirtingais būdais. Jeigu tai darote nakties metu, galite užgesinti šviesą kambaryje ir abu nuogi atsistoti veidu į lauką (vaikinas bus merginai iš nugaros) - matysite vaizdą pro langą, jeigu gyvenate aukštai galbūt net šiek tiek jaudinsitės dėl aukščio (jeigu bijote aukščio). Na, o jeigu mylitės dienos metu, papildomų pojūčių galite patirti, jeigu yra rizika, kad kas nors jus pamatys  - tegu mergina apsimeta, kad ji žiūri pro langą arba jį plauna, o vaikinas, atsistojęs iš galo, paslapčia atlieka visą darbą. Mergina bandys atrodyti natūraliai, kad praeiviai iš lauko nieko neįtartų, o iš tiesų ji iš malonumo sunkiai tversis savam kailyje.

 

 Balsavimas

Žiūrėta: 9484   |   Balsų: 34   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345