Pradžia » Vietos seksui » 10 vietų nerealiam seksui
10 vietų nerealiam seksui
loading...

Rūbų matavimosi kabina
Turbūt viena populiariausių ekstremalaus sekso vietų, ypač vasarą. Prekybos centrai pilni žmonių, veikia kondicionieriai, visi pasinėrę į savo darbą. Geriausia susirasti rūbų parduotuvę, kurioje matavimosi kabinų durys fiksuojamos sklende arba kabliuku. Užuolaidos tiks tik užkietėjusiems ekstremalams.

Automobilis
Važiuojame saulėtą vasaros dieną, atidaryti visi langai - kažkur sustojame šalikėlėje ir taip... taip, pasimylime mašinoje!  Tačiau tai galima padaryti ir miesto centre, net stovint  transporto spūstyse. Tik mašinos stiklai turi būti tamsinti. Klasika ir dar daugiau! 

Tualetas
Neįprasta vieta seksui - viešasis tualetas ar tualetas namuose. Ta vieta yra pati savaime labai intymi ir jau ten - skalbimo mašina, vonia, dušas ... jūsų pasirinkimas.

Palapinė
Miškas, laužas, dvi taurės vyno, gamtos garsai - viskas veda prie logiškos išvados, kaip baigti vakarą. Be to miške vakare vėsu, tad tuo pačiu metu galima ir sušilti! Gamta - labiausiai ekstremali vieta seksui!

Liftas
Tereikia paspausti avarinio stabdymo mygtuką ir ale-op! Jūs esate visiškai vieni kabinoje. Ekstremalumo jausmas sprogdina. Tik reikia nieko nesulaužyti, na ir neįstrigti.

Pliažas
Naktį paplūdimys yra tuščias – tik judu. Virš jūros didžiulis mėnulis. Yra tikvienas trūkumas -  smėlis arba kietas žvyras, kurio prilenda į visas labiausiai netinkamas vietas. Bet už romantiką  turite mokėti!

Lėktuvas
Skrendate atostogauti? Pradėkite  jau dabar lėktuve. Tualeto kabina užrakinama, bet yra minusas – lėktuve jos labai mažos. Teks rasti išeitį! Labai  ekstremali vieta mylėtis.

Dangoraižio stogas
Vasarą dauguma stogų yra atviri nuotykiams. Suruoškite vienas kitam romantinę iškylą. Paimkite pledą, bet būkite atsargūs. Kuo aukštesnis stogas tuo karščiau!

Kino teatras
Svarbiausia pasirinkti vietą   ir vėlyvą filmo seansą -18+, kad netraumuotumėt vaikų psichikos!

Viešbutis
Nesvarbu savo ar kitame mieste išsinuomokite jaunavedžių kambarį viešbutyje su šampanu ir kitais privalumais ir praleiskite kelias paras lovoje. Svarbiausia atsiminti, kad kai kuriuose viešbučiuose yra draudžiama bet kokia seksualinio pobūdžio veikla, todėl  turite būti ypač atsargūs ir atidūs.Balsavimas

Žiūrėta: 3968   |   Balsų: 13   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345