Pradžia » Sekso pozos » Šventinės sekso pozos
Šventinės sekso pozos
loading...

Kalėdų staigmenaŠventės jau visai ant nosies. Visų galvose tik ir sukasi mintys apie pasiruošimą Kalėdoms, dovanas. O kaip per visus šiuos rūpesčius nepamiršti savęs ir savo partnerio? Patariu Jums atsipalaiduoti, trumpam pamiršti rūpesčius ir į galvą įsileisti truputį šelmiškų minčių.  Įdomūs ir netikėti žaidimai lovoje gali būti tikras Kalėdų stebuklas Jums abiems. Tad pažvelkime į šiek tiek kitokį Kalėdinį sąrašą.

1. Mažasis Kalėdų senelio padėjėjas.

Viena iš linksmesnių šventinių sekso pozų gali būti mylėjimasis ant kelių. Kodėl gi nepabandžius apsimesti elfais ir nepatenkinus savo partnerės klūpint. Jei Jums patinka humoras miegamajame, galite pamėginti pažaisti su heliu – nešvankūs pokalbiai aukštu nykštukų balsu tikrai praskaidrins nuotaiką.

2. Tyli naktis.

Šventės – tai ne tik puikus metas būti su mylimuoju, bet tai taip pat metas, kai visi artimieji gali būti šiek tiek „per arti“ Jums netinkamu metu. Tačiau jei Jums patinka slapukauti, tuomet Kalėdų vakarienę galite paversti puikia proga netikėtam „greitukui“. Žaidimo taisyklės paprastos: tiesiog atsiprašykite trumpam nuo stalo, nesukėldami jokio įtarimo ir, kol niekas Jūsų nepasigedo, greitai pasimylėkite tuščiame kambaryje.

3.Kalėdų dovanų kojinė.

Jei nebijote karščio, galite išbandyti šią šventinę sekso pozą. Jums prireiks tik miegmaišio, kuris šiuo atveju atstos Kalėdinę dovanų kojinę.  Tiesiog lįskite ten kartu su partneriu ir mylėkitės taip, kaip Jums patogu. Patys nuspręsite, kiek ilgai galite ištverti,  o baigę pasijusite kaip tikros Kalėdų dovanėlės.

4. Pienas su sausainiais.

Istorija žinoma – tam, kad Kalėdų senelis ateitų ir atneštų dovanų, vaikučiai turi būti geri, o dosnūs vaikučiai dar ir nepamiršta palikti seneliui naktipiečių, kad jo kelionė neprailgtų. Šis Kalėdinis žaidimas leis vyrams pasijusti tikrais Kalėdų seneliais ir gauti savąjį skanėstą. Tiesiog burna glamonėkite partnerės krūtinę ieškodami pieno, kol Jūsų rankos godžiai graibsto Jos „sausainiuką“.

5. Slaptasis Kalėdų senelis.

Kalėdų vakarą galite nustebinti savo partnerę persirengęs Kalėdų seneliu. Tai Jūsų miegamajam suteiks šventinės nuotaikos ir žaismingumo. O prieš pasirodydami savo partnerei su kostiumu, užriškite Jai akis. Nuimkite raištį, su pasididžiavimu parodydami, kas yra jos Kalėdų senelis ir kokias dovanas jis šiemet Jai atnešė. Merginos taip pat gali nustebinti savo vaikinus - seksualūs šventiniai apatiniai tikrai įaudrins Jūsų partnerio vaizduotę.

Tai tik keletas idėjų, kaip galite kartu su partneriu atsipalaiduoti ir šventiškai praleisti ne tik Kalėdų dieną, bet ir naktį. Būkite išradingi ir šventės tikrai bus nepamirštamos.Balsavimas

Žiūrėta: 12547   |   Balsų: 25   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345