Pradžia » Sekso pozos » Sekso pozos moterims
Sekso pozos moterims
loading...

Seksas moterimsKiekviena sekso poza turi savų niuansų ir kiekviena iš jų teikia skirtingus pojūčius. Net jei poza teikia labai didelį pasitenkinimą, dažnai ji gali būti nepopuliari dėl savo sudėtingumo. Tad svarbu atrasti tokias pozas, kurios išlaiko balansą – yra fiziškai nesudėtingai atliekamos ir be galo malonios. Bėda ta, kad malonumas vyrams ir moterims nėra vienodas. Bet čia balanso tenka ieškoti jau patiems partneriams.

Taigi, kuo ypatingas turi būti seksas moterims? Įsimintinatai, kad jautriausia moters lytinių organų vieta yra klitoris, kuris primena mažą žirniuką, siekiantį vos 0,5-1 cm dydį lytinių organų išorėje. Jis turi begalo daug nervinių galūnių, o lytinio susijaudinimo metu į jį priteka labai daug kraujo, tad jis tampa labai jautrus. Jį stimuliuojant ir galima pasiekti orgazmą. Tad, kad ir kaip besimylėtumėte, šią vietą reikia stimuliuoti. Tą galima daryti pasirenkant specialias sekso pozas.

Moteris viršuje. Be abejo, tai priklauso nuo moters charakterio, bet dažnai girdima, kad mylėtis viršuje yra labai gera ne tik dėl fizinio, bet ir dėl psichologinio malonumo. Būnant viršuje atsiranda specifinis jausmas, kad viskas yra Jūsų kontrolėje, o valdžios jausmas tikrai gali labai sujaudinti. Kitas šios pozos privalumas yra tas, kad Jums ar Jūsų partneriui yra labai lengva ranka pasiekti ir stimuliuoti klitorį. Taip Jūs galėsite mėgautis visais malonumais. Bėda ta, kad ne visoms moterim tokia poza mylėtis patogu fiziškai, arba jos jaučiasi nekomfortiškai, nes nuogas kūnas yra labai atvirai matomas. Šias problemas galima panaikinti, jei vietoj to, kad vaikinas atsigultų, jis galėtų būti sėdimoje pozicijoje. Tada mergina gali pagelbėti sau rankomis įsikibusi į lovugalį, nes taip judėti kur kas lengviau. Negana to, ji tuomet yra arčiau partnerio kūno ir gali nebesijaudinti dėl per daug atvirai matomo kūno.

Seksas ant virtuvės spintelių. Na, iš tiesų tai gali vykti bet kur, kad tik paviršius būtų panašaus aukščio, kaip ir vyro juosmuo. Moteriai atsisėdus, vyrui nesunku turėtų būti stovint į ją įsiskverbti. Ši poza puiki dėl to, kad įmanoma labai gili penetracija ir galima pasiekti G tašką. Moteris turėtų apjuosti vyro liemenį kojomis tam, kad abu atsidurtų kuo arčiau vienas kito. Sakoma, kad vyrai šioje pozoje baigia greičiau, tad nieko blogo, jei jie nuspręstų trumpam sustoti pailsėti, nes pertraukėlės metu galima pamaloninti moters išorinius lytinius organus ir suteikti jai nepakartojamą malonumą.

Mylėjimasis šiuniuko pozoje. Galbūt filmai ir pavertė šią pozą paviršutiniška, tačiau tiesa ta, kad ji gali būti labai intymi ir romantiška, o moterys dažnai ją dievina. Jei moteris jaučiasi komfortabiliai su savo partneriu, Ji tikrai neatsisakys pasismaginti šiuo stiliumi. Svarbu nepriversti Jos jaustis pažeminta ir Jūs abu galėsite mėgautis nuostabiu seksu. Šios pozos privalumas moterims yra tai, kad poza išties yra labai maloni, kadangi į moters vidų įeinama kitu kampu ir varpa automatiškai stimuliuoja klitorį. Be to, poza nereikalauja didelių fizinių pastangų, o vyro rankos lieka laisvos žaisti su partnerės lytiniais organais, ar švelniai glostyti Jai nugarą.

Sekso pozos moterimsMsionieriaus poza ir jos variacijos. Ne be reikalo ši poza yra tokia populiari. Moterys ją dievina dėl to, kad be puikaus jausmo, visada galimas akių kontaktas, partnerių kūnai būna arti vienas kito, tad jaučiamas stiprus ryšys. Norint pasiekti didesnį malonumą, galima padėti pagalvėlę po moters juosmeniu tam, kad pasikeltų jos pilvas. Šiuo atveju įėjimas bus gilesnis, o klitoris trinsis į partnerio genitalijas , tad malonumas garantuotas. Jei moteris fiziškai pajėgi, ji gali ir be pagalvės pagalbos save pakelti ir kojomis apjuosti vyro juosmenį. Jei siekiate paįvairinimo, mergina gali kojas, ar pėdas užkelti vaikinui antpečių. Jei siekiate G taško stimuliacijos, galite pėdas atremti vaikinui į krūtinę.

Kiekviena poza turi savų pliusų. Čia buvo pateikiamos tos, kurios pagal biologiją turėtų būti pačios maloniausios, tačiau jos nebūtinai atsidurs Jūsų mėgstamiausių pozų sąraše. Svarbu ne tik fizinė stimuliacija, bet ir psichologinis atsipalaidavimas. Privalu gerai jaustis su partneriu, o, priklausomai nuo žmogaus charakterio, didelį seksualinį susijaudinimą gali sukelti buvimas padėties
šeimininke arba atvirkščiai – visiškas kontrolės neturėjimas.
Svarbu pažinti save ir leisti partneriui pažinti Jus.Balsavimas

Žiūrėta: 28573   |   Balsų: 189   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345