Pradžia » Sekso pozos » Populiariausios sekso pozos
Populiariausios sekso pozos
loading...

Populiariausios sekso pozos

Šiame straipsnyje aprašomos populiariausios sekso pozicijos. Jei dar neturite daug patirties vertėtų su jomis susipažinti. O jeigu turite patirties neprošal prisiminti laiko patikrintas pozas.

Misionieriaus poza - pati "intuytiviausia" sekso pozicija. Mergina guli ant nugaros, o vaikinas iš viršaus ją penetruoja. Pozicija tikrai paprasta, nereikalauja akrobatinių sugebėjimų ar didelės fizinės jėgos. Šia poza galima mylėtis ir po antklode - puiki pozicija šaltiems vakarams. Ši poza patiks žmonėms turintiems stiprų emocinį ryšį nes mylintis šia poza išsaugomas akių kontaktas ir būsite visu kūnu susiglaudę su partneriu.

Šuniuko poza - paprastai ši poza labiau patinka vaikinui nei merginai. Dažnai merginai šuniuko poza nekelia jokių šiltų emocijų ir neveda prie orgazmo. Tačiau vaikinams ši poza labai seksuali, galbūt dėl to, kad ji šiek tiek "nešvanki". Ši poza dažnai rodoma erotiniuose filmuose, ji asociuojasi su "nedoromis" merginomis. Be to mylintis šia poza vaikinas gali pasijusti padėties šeimininku, netgi išlieti šiek tiek agresijos - tai labai užveda daugumą vaikinų. Mylintis šia poza vaikinas turi dvi laisvas rankas, jas gali naudoti stipriau prisitraukti merginą, kad penetracija būtų stipresnė ir gilesnė arba glamonėti merginos krūtis, glostyti nugarą, plaukus. 

"Kaubojės" poza - dar viena klasikinė pozicija. Ji taip pat nereikalauja didelių akrobatinių bei fizinių sugebėjimų. Vaikinas guli ant nugaros, o mergina atsisėda ant jo taip, kad varpa įsiskverbia į makštį. Ši poza yra palanki moters orgazmui nes moteris yra padėties šeimininkė, ji kilnojasi aukštyn ir žemyn, pati reguliuoja tempą, penetracijos kryptį ir gylį. Kad mergina patirtų dar didesnį malonumą, vaikinas gali išnaudoti laisvas rankas ir stimuliuoti klitorį arba glamonėti merginos krūtis.

Šaukštas - romantiška įsimylėjėlių poza. Mergina guli ant šono, o vaikinas atsigula jai už nugaros (irgi ant šono). Pora atsigula panašiai kaip sugula du šaukštai - vienas kitą apglėbdami. Rankomis vaikinas gali apkabinti merginą, ją karštai suspausti, o judindamas dubenį ir penetruodamas merginą suteiks abiems nepaprastą malonumą. Ši poza yra romantiška nes partneriai yra labai stipriai susiglaudę ir apsikabinę. Jeigu mergina pakeltų vieną koją į viršų (kad nebūtų sunku laikyti, gali pasidėti koją ant palangės ar lovos atlošo, arba atremti į sieną ar pan.) taip leistų vaikinui lengvai ranka pasiekti jos klitorį.

Ant stalo - šiek tiek ekstremalesnė, tačiau vis dar klasikinė mylėjimosi ant stalo poza. Mergina atsigula ant stalo, kad jos užpakalis būtų sulig stalo briauna ir praskečia kojas. Vaikinas atsistoja jai tarp kojų ir atlieka visą darbą. Priėjimas prie klitorio nėra labai patogus, bet įmanomas. Šią pozą tikrai verta išbandyti nes ji yra "kitokia", bet tuo pačiu ir labai nesudėtinga. Taip pat galite pabandyti ją ant skirtingo aukščio stalų arba įjungtos skalbimo mašinos. 

Iš nugaros - vaikinas užeina merginai iš nugaros ir apkabinęs ją rankomis įsiskverbia į makštį. Ši pozicija labai patogi duše. Kad būtų patogiau mergina gali šiek tiek pasilenkti į priekį ir atsiremti į sieną. Vaikinas galės lengvai pasiekti klitorį. Šią pozą galima išbandyti nebūtinai duše, bet ir pavyzdžiui merginai atsirėmus į sieną arba stalą.

 

 Balsavimas

Žiūrėta: 20813   |   Balsų: 160   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345