Pradžia » Sekso pozos » Kamasutros pozos
Kamasutros pozos
loading...

Žmonių mylėjimosi pozos vadinamos Kamasutra arba Kamasutros pozomis, nors Vatsjajano eiliuotame kūrinyje , skirtame  (kamos) meilės temai, viskas išdėstyta  gerokai kitaip. Autorius vargu ar galėjo įsivaizduoti tas vingrybes, kurias susigalvojo žmonės, norėdami pajusti kuo daugiau  seksualinio malonumo. Jis rašė apie meilę, apie intymius vyro ir moters  santykius.

   Vienok, jei jau sekso  pozos svarbiausia, pabandysim pasidomėti, kiek šiuolaikinė civilizuota žmonija turi sekso pozų. Bet norėdami atrodyti itin patyrę Kamasutrojje, niekas  net nežino kiek tų pozų yra.

   Kiekvienas autorius ar seksologas pasakys jums savo skaičių – nuo  šešių iki kelių šimtų. Ir kiekvienas tikins ir įrodinės, kad tik jis teisus. Nors iš tiesų atsakymas slypi klausime,  kas iš tiesų yra sekso poza.

   Vyras viršujje, moteris viršuje, iš nugaros, ant šono, sėdint, X poza ? O jeigu vyriškis atsisės ant moters, gulinčios ant pilvo, užpakalio ir nuleis statmenai kojas, ar tai bus vyras vyras viršuje, sėdint ar „X“ ? O gal tai iš viso ne poza, nes  įvesti organą į makštį ar išangę  labai sudėtinga. Tai pseudomokslinė  pseudoseksologija, o ne poza. Kliedesys.

   Jeigu pasigilintume į Kamasutros pozas moksliniu požiūriu, turėtume pradėti nuo  dviejų dalykų: priekis-užpakalis, viršus-apačia. Gausim junginius: priekis1-priekis2; užpakalis1-užpakalis2; priekis1-užpakalis2; užpakalis1-priekis2. Iš viso keturios pagrindinės skirtingos  dviejų besimylinčių pozos.

   Neaišku?  Imkime 2 degtukų dėžutes eksperimentui arba dvi lėles vaizdžiam eksperimentui. Papildydami pozicijas paimkim dar viršus-apačia. Tuomet turėsim aštuonias skirtingas pozas. Sakote turi būti kojos? Tada dar viena poza.
Pasukame degtukų dėžutes 90 laipsnių kampu išilgai vienas kito , sujungėme- gavome X arba , jei jums patinka.

Netikite?  Ant delnų išskėskite rodomąjį ir didįjį pirštus ir sujunkite rankas –gauname „žirkles“. Štai toji poza.

Ir kiek jūs besukiosite rankas, bandydami įsivaizduoti kaip „jie“ guli, sėdi arba kuris partneris viršuje ar apačioje, bet pirštų padėtis  išliks ta pati. Taigi galiausiai sekso pozų devynios. Tai tipinės pozos. Ir nepriklauso nuo to, kas viršuje, kas iš šono. Ir jokių dešimčių ar šimtų kamasutrų.


Balsavimas

Žiūrėta: 9438   |   Balsų: 67   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345