Pradžia » Sekso pozos » Kaip pasiekti orgazmą?
Kaip pasiekti orgazmą?
loading...

Daug merginų patenka  į situaciją, kai jos mėgaujasi seksu, jas jaudina  vaikino glamonės, jos eina iš proto nuo jo prisilietimų, bet apie orgazmą gali tik pasvajoti.
To priežastis yra  mūsų prigimtis. Mes, moterys, esam reiklesnės ir mums daugiau laiko reikia , kad pasiektume orgazmą.

Tačiau yra pozos, leidžiančios  moterims pajausti  visišką pasitenkinimą  – pajausti  neįtikėtiną orgazmą. Tai pozos, sudarančios galimybę  stimuliuoti  jautriausias  sritis. Viena iš jų -  G taškas užpakalinėje makšties    ir klitorio sienelėje. Nebijokite eksperimentuoti ir rasti idealią padėtį, nes kiekvienos moters erogeninės zonos yra skirtingose vietose.

1 poza: Naujoji klasika
 
Keista, bet  kartais pakanka pakeisti tik kojų padėtį, kad jūsų pojūčiai  sustiprėtų net dvigubai. Labai svarbus penio, judančio jumyse, kampas, nes tai daro įtaką pojūčiams. Ypač, jei vyro pasididžiavimas nėra labai didelis . Ši poza pareikalaus iš vyro atitinkamos ištvermės.

Kaip atlikti?

Atsigulkite ant nugaros ir pritraukite sulenktas kojas prie krūtinės, o partneris tegul atsiklaupia priešais jus ir pasiremia ant rankų jūsų  klubų lygyje.
Moteris  gali atsiremti kojomis į vyro pečius. Ši poza tinkama tiek greitam, intensyviam mylėjimuisi,  tiek ir lėtam. Ritmas priklauso nuo poros pageidavimo.

Tai sujaudins  jus dar labiau!

Paruoškite romantišką vakarą -  tebūnie rytietišku stiliumi. Šilko chalatas, aromatinės žvakės, masažas su afrodiziakais – tai išves jus iš proto  ir paruoš meilės žaidimams.

2 poza: Ant tilto 
 
Ši poza tinka tiems, kuriems kyla  problemų  dėl sudrėkimo. Reikia pakelti sėdmenis , kad  partneris galėtų  lengviau patekti į jus.
Gera pradžia bus oralinės glamonės, padėsiančios pasiekti orgazmą.

Kaip atlikti?

Atsigulkite ant nugaros ir atpalaiduokite kojas. Partneris, klūpodamas, turi pakelti jūsų užpakalį, pakišęs  delnus po juo.
Kad būtų patogiau,  galima po nugara padėti pagalvėlę. Pajausti tikrą malonumą padės tempo pakeitimas. Partneris, prilaikydamas jus, gali jūsų kūną judinti įvairiomis kryptimis. Jo apatinė pilvo dalis stimuliuos klitorių. Tai dar labiau jus sujaudins.

Tai sujaudins  jus dar labiau!

Pabandykite pradžioje mylimą žmogų sugundyti striptizu, tai leis jums jaustis dar labiau geidžiamai. Korsetas, kojinės ir stringai leis jums jaustis dar  labiau atsipalaidavusiai.
Parodykite jam savo aistrą, tačiau neleiskite prie jūsų liestis šokio metu. Vėliau atsiduokite  vyro aistrai.

  3 poza: Aistringa jojikė
Jums būtinai patiks šita poza. Staiga pabalnokite vyrą kaip tikra amazonė. Pradėti galite nuo aistringų karštų bučinių ir oralinių glamonių. Nuolankaus vyro vaizdas jus ypatingai sužadins.

Kaip atlikti?

Sėskitės ant jo lyg norėtumėte sėstis ant pėdų. Tegul jis truputį praskečia ir sulenkia kojas.
Kai jis įeis į jus, pradėkite judėti pirmyn-atgal.   Norėdama sustiprinti pojūčius, atsiloškite. Tada penis lies pačias jautriausias makšties vietas. Tai sujaudins  jus dar labiau!

Tai sujaudins  jus dar labiau!

Jei jūs norite vadovauti vyrui, suriškite jį. Panaudokite antrankius arba šilkini šaliką. Liepkite jam įsikibti į lovūgalį  virš jo galvos , o jo rankas pririškite. Dabar  jūs dominuojate. Galite pabūti griežta mokytoja ir pamokyti jį gerų manierų.
4 poza: Kūnų susipynimas
Tai aistringa ir kupina emocijų poza, dovanos jums intymumo, euforijos ir harmonijos pojūtį. Tai kaip Argentinos tango, kai pora visiškai atsiduoda vienas kitam. Jis leidžia jums vėl suartėti  ar prisiminti seną aistrą.

Kaip atlikti?

Atsiklaupkite, susikūprinkite, kad kojos būtų sulenktos, o rankos sunertos už galvos. Tegul partneris guli ant viršaus, viena koja sulenkta.
Ši poza leis jam įsiskverbti labai giliai, ir jūsų klitoris bus nuolat stimuliuojamas. Pabandykite pasimylėti lėtai, jaučiant jūsų kūnų judėjimą kartu.

Tai sujaudins  jus dar labiau!

Tegul partneris užriša jūsų akis šilkine skarele ir skiria dėmesį tik jūsų kūnui. Nežinojimas labai intriguoja ir jaudina abu partnerius. Tegul jis liečia ir glamonėja jus, jūs jausitės bejėgė.

  5 poza: Sėdint iš už nugaros
Kėdė arba sofa gali būti puiki vieta mylėtis. Ši poza leidžia atrasti  naujus neužmirštamus pojūčius. Ypatingai ši poza patiks mėgstantiems aistringą ir greitą seksą.  Pavyzdžiui, galite užsiimti seksu penkias minutes prieš išeidami iš namų.

Kaip atlikti?

Sėskitės ant vyro kelių nugara į jį ir švelniai įsikiškite penį. Norint kontroliuoti gylį ir judėjimo greitį, vyras turi  apglėbti rankomis moters klubus.
Panaši poza galima, jeigu  moteris  sėdasi veidu arba šonu į partnerį. Bet poza - nugarą į vyrą jam suteikia daugiau galimybės glamonėms.

Tai sujaudins  jus dar labiau!

Pabandykite prieiti prie partnerio netikėtai , kol jisai žiūri nuobodžias žinias  ir prasekite palaidinę. Vargu ar jis galės atsispirti.
Atsegkite jo kelnes ir atsisėskite ant jo. Dominuokite, diktuokite savo sąlygas.

  6 poza: Budistiškai
Jei jums patinka ilgas aistringas seksas, o partneris yra pernelyg greitas, pabandykite pristabdyti  jį.  Ši poza yra ideali tiems, kurie nori pratęsti malonumą ir patirti  didžiausią pasitenkinimą.
Tai labai svarbu moterims, kurioms reikia daugiau laiko, kad pasiektų orgazmą.

Kaip atlikti?

Tegul partneris guli ant nugaros, kad būtų pusiau gulinčioje padėtyje. Dėl patogumo padėkite po jo nugara pagalvę.
Isitaisykite taip, kad partnerio veidas būtų tarp jūsų kojų, ir jis galėtų glamonėti jus savo liežuviu. Tada lėtai slinkitės žemyn , kol jis įsiskverbs į jus. Apglėbkite jo liemenį kojomis ir atsiremkite už nugaros  rankomis. Tegul jis pakelia  kojas ir apglėbia jūsų klubus. Taip jūs susijungsite į vieną  aistrą. Judesiai turi būti švelnūs ir tvarkingi.

Tai sujaudins  jus dar labiau!

Šioje pozoje taip pat galite naudoti ir vibratorių. Paprašykite vyro paliesti juo vidines šlaunų puses. Tegul neskuba.
Žiūrėkite vienas į kitą , mėgaukitės kūnų virpėjimu.

  7 poza: Grubus jojikas
Ši poza patiks ne tik vyrui, jums taip pat bus malonu.
Pavaizduokite, kad esate neprieinama panelė, sužadinkite jo aistrą savo glamonėmis, tada šiek tiek jį paerzinkite. Glamonėkite ir bučiuokite jį, kaip norėtumėte, kad  jis jus glamonėtų.

Kaip atlikti?

Atsiklaupkite, suglauskite  kojas, stumkite  sėdmenis  atgal, atsiremkite  rankomis į grindis. Partneris tegu  atsiklaupia už jūsų ir lėtai įeina į jus. Jūs galite  pasimylėti  greitai ir aistringai , arba atvirkščiai -  mylėtis lėtai ir jausmingai. Paprašykite  jo stimuliuoti jūsų klitorį.

Tai sujaudins  jus dar labiau!

Norite trumpai tapti savo vyro verge ? Paprašykite  , kad jis  sugriebtų  jus už plaukų ir suduotų per sėdmenis delnu. Leiskite jam šnabždėti nepadorius žodžius. Toks nulankmas labai jaudina.

  8 poza: Malonumai ant stalo
Atėjo laikas pasakyti "ne" rutinai, aistringai pažvelgti į vyrą ir nustoti galvoti apie savo kūno netobulumą.
Atminkite, kad virtuvėje stalas  ne tik vakarienei -  tai ideali vieta seksui. Be lovos, bute yra daug baldų, tinkamų seksui.

Kaip atlikti?

Atsigulkite ant nugaros ant stalo ir pakelkite kojas į viršų. Tegul vyras, prilaikydamas jūsų kojas, įsiskverbia į jus. Toks įsiskverbimo kampas makštį daro siauresne, patį  įsiskverbimą  gilesnį.
Tai reiškia, kad pojūčiai bus stipresni. Įtemkite  makšties raumenis, suspausdama varpą . Taip sustiprinsite   pojūčius.

Tai sujaudins  jus dar labiau!

Būdama ant stalo, pasinaudojus šia padėtim, paprašykite savo partnerio "paserviruoti" jus.
Jis gali papuošti jus plakta grietinėle, paskui nulaižyti ją nuo jūsų kūno. Taip pat tinka šokoladas, karštomis dienomis - ledai. Taip pat jūs galite įsigyti specialių valgomųjų apatinių.

   9  poza: Kojytę į viršų
Ši poza tinkama ne tik sporto gimnastėms. Tą padarys bet kuri mėgstanti eksperimentuoti pora.
Ši poza tinkama moterims nėštumo pradžioje ir toms, kurios mėgsta žiūrėti  į savo partnerį.

Kaip atlikti?

Atsigulkite ant nugaros ir pakelkite vieną koją, o kitą tiesiog ištieskite. Kad būtų lengviau,  po nugara padėkite  pagalvę. Tegul jis atsiklaupia ir įsiskverbia  į jus, laikydamas jūsų koją  ties klubu.  Jūs galite žiūrėti į partnerį, kontroliuoti tempą. Pasirinkite tempą, kuris geriausiai tinka jums , kad pasiektumėte orgazmą.

Tai sujaudins  jus dar labiau!

Jums patinka žiūrėti erotinius filmus ir slapta svajojate tapti viena iš jų herojų?  Kodėl gi ne ? Pabandykite nufilmuoti  savo  erotini filmą.
Jei pasitikite partneriu, paprašykite jį, kad jus nufilmuotų . Ši poza ideali namų kinui.

  10 poza: Dviese stovint
Jei pajutote netikėtą aistros antplūdį pasimylėti, tai galite padaryti net koridoriuje. Nusirengti dėl to nebūtina, tegul jis jus sugriebia iš nugaros lyg būtų nepažįstamas.

Kaip atlikti?

Atsistokite nugarą  į jį, pasilenkite,  pakelkite vieną koją. Jis prilaikydamas ją, įsiskverbs į jus.
Penis stimuliuos labiausiai jautrias makšties vietas. 

Tai sujaudins  jus dar labiau!

Pasimylėti priešais veidrodį š pradžių  gali atrodyti keistai, tačiau atsikračius drovumo, jūs patirsite fantastini seksą. Sutelkite dėmesį į savo pojūčius ir jūs galėsite pasiekti trokštamą orgazmą.Balsavimas

Žiūrėta: 6372   |   Balsų: 23   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345