Pradžia » Sekso istorijos » Pažeidimas ir bausmė
Pažeidimas ir bausmė
loading...

Naktis, vingiuotas užmiesčio keliasbe jokios gyvos dvasios. Niekada nevairavau išgėrusi, niekada. Kad rasčiau jėgų ir drąsos pasekti neištikimą vyrą - prireikė alkoholio. Dabar tereikėjo susikrauti daiktus ir išeit. Viduje viskas virė, nesukau galvos koks buvo greitis kol veidrodėlyje nesublyksėjo spalvotos šviesos. Sustojau, bėgti nebuvo net minties. Bandžiau grįžti į šią akimirką ir suvokti pasekmes, tačiau mintys klaidžiojo kažkur toli. Pro ausis praleidau viską, ką sakė priėjęs pareigūnas, ištiesiau dokumentus ir galvojau "teisių atėmimas, automobilio konfiskavimas, gal teismas, gal bauda, kurios dydis mane pribaigs". Kai pasukau galvą pamačiau atkišta alkotesterį. "Pūskite kaip balioną" - paaiškino vyras. Po akimirkos prietaisas supypsėjo. Vyras liepė atiduoti mašinos raktelius ir eiti iki tarnybinio automobilio. Netvirtu žingsniu nusekiau iki nežymėto tamsaus autobusiuko.

Man buvo pasiūlyta prisėsti erdviame salone, kol pildys dokumentus. Sėdėjau, tylėjau, buku žvilgsniu smigau į gilią nakties tamsą. Tyląn utraukė vyriškas balsas, paaiškinantis, jog „mašina bus konfiskuota, teisės atimtos, nebent labai gailitės ir turite kokių nors pasiūlymų“. Klausiamai pažvelgiau į automobilio priekį. Neturiu tiek pinigų, kad galėčiau derėtis. Tik dar giliau įklimpčiau. Tačiau jie puikiai žinojo ką galiu prarasti ir meistriškai piešė mano varganą rytojų, bei alternatyvas, gal būt įmanomas, kai visi lieka laimingi ir išsiskirstom. Alternatyva buvo seksas trise. Čia ir dabar. Šoko ir baimės apimta kategoriškai nesutikau „ne, ne ir dar kartą ne, nusipelniau, bauskit ir viskas“. Bet jų žvilgsniai jau rijo mano kūną, velniukai sukosi galvose. Neklausydami ką sakau, ko prašau, maldauju, persėdo arčiau. Jaučiau, kaip liečia mano kūną, krūtis, kaklą. Tapo aišku, kad neištrūksiu, tvirtos rankos praskėtė kojas, nuslydo papilve žemyn. "Ar gailitės dėl to, kad vairav.... " - skambėjo vienoje ausy, "jeigu gailimasi - į tai bus atsižvelgta" - skambėjo kitoje ausyje. Lemenau, kad „gailiuosi, labai gailiuosi, daugiau tai niekada, nepasikartos, esu labai kalta ir prašiau manęs pasigailėti...“.

Sužvangėjo diržų sagtys, žemėn krito ginklai, racijos, mūsų drabužiai... „Panele, paprašysiu jūsų apžioti lėtai ir švelniai" - burnoje pajutau jo tvirtą pasididžiavimą. Be įžangos, be įspėjimoįsiskverbė ir kitas. Jaučiau, kad mane baudžia. Dvigubas, tvirtas kaip plienas, nekantrus, gyvuliškas geismas sutalpintas, išsigandusiame, tik pradedančiame šilti moters kūne. Ritmingas judėjimas, kai malonumas ateina vien tik nuo nesibaigiančios trinties ir nieko daugiau. Vienas tvirtai laikė mano garbanas, kitas sukaustė klubus. Abu malonumo siekė savanaudiškai, grubiai, giliai ir įžuliai. Abu ištryško greitai ir netikėtai. Vyriškos aistros alkis buvo numalšintas, o aš iškart paleista.

Jie ėmė kuo ramiausiai tvarkytis ir vėl perlipo priekin. Kažką kalbėjo per raciją, kvietė kažkokią brigadą. Nesukau dėl to galvos. Galvojau apie tai kokiu būdu grįšiu namo, ar dabar jau atgausiu teises, automobilį? Neskubėdama tvarkiausi, valiau spermą nuo lupų, veido, tarpukojo. Netikėtai gale autobusiuko sustojo automobilis. Sutrinksėjo durelės, pasigirdo žingsniai. Atsivėrė autobusiuko durys ir iš lauko vidun pažvelgė keli ką tik atvykę vyrai. Visi susižvalgė tarpusavyje. Priekyje sėdintys plačiai besišypsodami pasakė "labai gailisi, atsižvelkite... " ir išlipo iš automobilio. O atvykėliai ėmė lipti vidun. Suskaičiavau keturis. Bl** jūs turbūt juokaujat...Balsavimas

Žiūrėta: 3980   |   Balsų: 12   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345