Pradžia » Sekso istorijos » BDSM: riba tarp skausmo ir malonumo
BDSM: riba tarp skausmo ir malonumo
loading...

Pastūmusi duris Sali nėrė į tamsų daugiaaukščio namo koridorių, atsiduodantį rūkalais ir ne itin maloniais kvapais. Tokiu vėlyvu metu ją čia atviliojo internetinis susirašinėjimas apie BDSM su pažįstamu vyru. Sali BDSM raides iššifruodavo savaip: Bausmė Dabar Suteikia Malonumą. Akivaizdu, kad Derekui pavyko įkalbėti Sali, kuri dabar skynėsi kelią blankiai apšviestais koridoriais. Pagaliau ji stabtelėjo prie durų. Krūtinė kilnojosi nuo gilaus kvėpavimo. Sali delsė bandydama atgauti kvapą. Stovėjo prieš duris ir galvojo apie internetinį susirašinėjimą, meilų pažįstamo vyro įkalbinėjimą, būsimo intymaus vakaro aptarinėjimą, apie tai, kad vien skaitydama Dereko rašomą tekstą ji drėko ir grimzdo į svaigų malonumo tranzą. Kvėpavimas tik dažnėjo, širdis nerimo, kūnu bėgiojo šiurpuliukai. Laikas ėjo, tačiau nurimti niekaip nesisekė. Nusprendusi, kad kitaip nebus, ji nulenkė rankeną ir pastūmė duris.

  - Sali, Sali…. – pro dantis iškošė nuogas, lovoje sėdintis jaunas vyras, - tu vėluoji.

Melsvaplaukė Sali tylomis mestelėjo žvilgsnį į Dereką, nusimetė krepšį ir nudelbus žvilgsnį į grindis sustingo. Gražiai nuaugęs brunetas pasimėgaudamas traukė dūmą ir primerkęs akis tiesiog rijo jauną moterį žvilgsniu. Kambario kampe šviečianti vienintelė lempa metė ilgus šešėlius. Sali auskarai, prismaigstyti visame kūne, nuo atšokusios šviesos atrodė tarsi spindinčios žvaigždės, puošiančios dangaus deivę. Jau ne pirmas kartas, kai jie kartu užsiiminėjo BDSM. Sali tik apsimetė kuklia, išsigandusia, nuolankia mergaite. Toks elgesys buvo prasidedančio „žaidimo” dalis.

  - Šiandien tu man paklusi. Šiandien aš tavo vienintelis valdovas, – įsakmiu žemu balsu prabilo vyras, - Liepiu tau nusirengti.

Sali ne iškarto sureagavo, bet per ilgai neuždelsusi ėmė lėtai ir paklusniai vaduotis iš drabužių. Derekas, lyg koks sultonas užgesino cigarą. Jis atrodė pamalonintas, sujaudintas, paskendęs savo didybėje. Sali vėl sustingo. Ji dvejojo nusimesti kelnaites ir liemenėlę. Vyro antakiai susiraukė:

  - Liepiau tau nusirengti. Visai nusirengti. Ant tavęs neturi likti

Sali širdis ėmė dar labiau plakti. Ji vis labiau grimzdo į gilų malonumo tranzą. Ji privalo paklusti. Nėra jokio išsigelbėjimo. Širdis tuksėjo kaip pašėlusi, kūną užpildė prislopinto malonumo banga. Ranka paklusniai pakilo iki liemenėlės sagties. Be jokio garso liemenėlė šoktelėjo priekin. Krūtys šiek tiek krestelėjo žemyn. Lėtais judesiais Sali apnuogino savo dailias krūtis, kurios susidūrusios su kambario vėsa tapo dar standesnės. Derekui reginys labai patiko. Negalėdamas ilgiau pasyviai stebėti jis pakilo iš lovos ir priėjo jai iš už nugaros.

  - Ir kelnaites, Sali…, ir kelnaites…, - pasigirdo tylus susijaudinusio vyro balsas, o jo delnas kaip mat įsliuogė į Sali kelnaites ir ten stabtelėjo.

Jo ranka nejudėjo. Abu sustingo įsitempę lyg stygos, abiejų širdys atrodė tuoj iššoks iš kūnų ir išsivaduos. Didžiulė kančia buvo tvardyti geidulį, kūnai degė, mintys šėlo, sustabdyta akimirka tiesiog vertė troškimus ištrūkti lauk. Netikėtai Dereko pirštai trumpam sujudėjo. Sali krūptelėjo, stipriai suspaudė lūpas malšindama kūnu nuvilnijusius jausmus. Derekas ir vėl sujudino pirštus. Sali juto, kad apačioje tirpsta ir drėgsta tarsi sniegas karštos saulės spinduliuose. Kelnaitės ėmė lėtai slysti žemyn. Ji liko visiškai nuoga ir visiškai pasiruošusi atsiduoti bet kokiai vyro užgaidai.

  - Gulkis ant suolo. – nurodė vyras.

Sali lyg sapnuodama atsigulė ant pilvo, apkabindama suolą ir sukryžiuodama po juo rankas, kurias kaip mat sukaustė antrankiai. Tuomet vyras pririšo dailias Sali kojas prie suolo apačios taip, kad ji praktiškai negalėjo pajudėti. Sali jautėsi mieguista. Šį jausmą kėlė absoliuti priklausomybė nuo kito žmogaus. Dabar ji visiškai priklausė jam. Dabar jis galėjo daryti su ja bet ką. Ji atėjo ir atidavė save. Dabar ji priims viską ir paklus vyrui, o jos beveik užmigdytas kūnas nesipriešins tam, kas nutiks.

  - Tu buvai bloga mergaitė, - lyg pro miglą pasigirdo Dereko balsas.

Sulig tais žodžiais kažkas minkšto ėmė skverbtis į Sali užpakalį. Kažkas lėtai, bet užtikrintai lindo į ją gilyn. Derekas, pasilenkė prie jos ausies:

  - Atsipalaiduok...

Sali nieko neatsakė, tik dar labiau paklusniai atpalaidavo raumenis. Ji jau suprato, kad čia ne Dereko varpa. Sali pabandė vos vos pakrutėti, tikėdamasi pajausti daugiau. Atrodė, kad ji dabar turi uodegą. Kažkas patogiai pūpsojo jos užpakaliuko viduje. Ir kartu driekėsi išorėje.

  - Ar žinai kas čia? - Derekas pritūpė prieš jos veidą ir parodė ką laiko rankose.

Rankoje jis laikė pompą, panašią į tas, kuriomis matuojant kraujo spaudimą pripučiama riešo manžetė. Nuo pompos driekėsi guminė žarnelė. Jis pajudino žarnelę, kad Sali pajaustų, jog tuo pat metu pajudą ir jos užpakaliukas.

Derekas vieną kartą paspaudė pompą ir Sali iškart pajuto sąsają. Jos viduje kažkas padidėjo. Jis paspaudė dar kartą. Kažkas neabejotinai plėtėsi. Trys suspaudimai. Sali šyptelėjo supratusi, kad Derekas įkišo jai užpakalio kaištį. Pripučiamą. Keturi suspaudimai… Bet ji nežinojo kada jis planuoja liautis, nežinojo kiek daug gali tas daiktas plėstis, nežinojo ar plėtimasis galiausiai taps skausmingas. Net ir atpalaidavusi raumenis ji suvokė gerokai per didelį dalyką savyje.

Derekas stabtelėjo ir prisėdo ant lovos krašto tiesiai prieš Sali veidą. Iš po patalynės jis sugraibė kitą instrumentą. Neskubėdamas įkišo savo penį į permatomą pailgą menzūrą. Jis laikė rankose penio pompą. Sali nebuvo mačiusi kaip penio pompa veikia, tad įsmeigusi akis stebėjo, kas vyksta priešais ją. Derekas ėmė pumpuoti orą lauk iš plastikinio penio gaubto. Vyro varpa jau ir taip buvo sukietėjusi, ji jau buvo pritvinkusi, pasirengusi, todėl Sali nieko per daug nesitikėjo. Tuo tarpu varpa ėmė lėtai, užtikrintai didėti kaip ir nuostabos neslepiančios Sali akys. Atrodė, kad ji pučiasi iš vidaus. Vyro varpa išsiplėtė kone dvigubai, tiesiog tvinkčiojo, pulsavo akyse, lyg kraujagyslėmis išmuštas, nenustygstantis, galingas eržilas. Tokia tvirta, tokia stangri, tokia didelė, lyg kažkas į ją su dideliu spaudimu būtų sustūmęs tiek kraujo, kiek natūraliai ten negalėtų tilpti. Atrodė, kad varpa tiesiog sprogs ir išsitaškys viduje, neišlaikiusi tokio milžiniško spaudimo! Sali tirpo svaigiose mintyse galvodama, kad viskas, ką ji mato įsiskverbs į ją. Ta didelė, kietumu pulsuojanti Dereko varpa...

Palikęs penio pompą pataluose Derekas apjuosė Sali veidą juosta su rutuliu priekyje. Juostą stipriai patempė nugaroje ir Sali turėjo prasižioti, kad priimtų burnon rutulį, kuris dabar tapo kliūtimi kalbėti. Užrišęs juostą Derekas vėl paėmė pompą ir ėmė lėtai, su didelėmis pauzėmis, pūsti. Sali mintys klaidžiojo malonumo migloje. Besiplečiantis kaištis stūmė save visomis kryptimis ir vis didėjo. Sali jau išskėtė surištas kojas tiek, kiek tik galėjo, kad besiplečiantis daiktas sutilptų joje. Vyras neatitraukė akių nuo jos užpakalio, ištiesęs ranką glamonėjo moters kūną, delnu švelniai glostė sėdmenis, pirštai slydo į tarpukojį. Moters išangėje pūpsojo guminis kaištis, žarnele sujungtas su jo rankoje laikoma pompa. Kaip jautėsi Sali Derekas galėjo spręsti tik iš jos kūno kalbos, nes kad ir kiek kartų paspaustų pompą, ji nieko nesakydavo, tik vis labiau seksualiai dūsavo ir pasitaisydavo kūną į patogesnę pozą. Vyrą be galo jaudino reginys, jis vis labiau pirštais kaitino moters tarpkojį, lindo vis giliau, giliau, kol Sali visu savo kūnu ėmė maldauti nesustoti. Ir tuomet jis įsiskverbė. Atrodė, kad į ją sulindo ilgas, storas, kietas metalinis strypas, o gal tiesiog visas traukinio sąstatas. Mintyse šmėkštelėjo, kad ji tuoj plyš pusiau! Bet malonumo jausmas kaip mat paėmė viršų. Derekas ėmė judėti gilyn, kiek tik galėjo ir tiek pat atgal, kol išlįsdavo pakartotinam įsiskverbimui. Sali jautė, kad į ją įeina vėl, ir vėl, ir vėl, kaskart iš naujo, kaskart taip giliai! Sali daugiau nebandė tyliai išbūti ir kiekvieną vyro įsiskverbimą priimdavo vis garsiau. Derekas taip pat kaito, jo varpa pulsavo reaguodama į malonius greitėjančius judesius. Vyras paleido iš rankos pompą, abiem rankomis suėmė jausmų įkaitintą moterį už liemens ir jos viduje ėmė judėti vis greičiau. Varpa sustingo, ji jau nepulsavo, buvo tokia kieta ir tokia pasiruošusi, kad beliko tik nesustoti. Ir jis nesustojo. Artėjo akimirka, o siekiant jos jau nebuvo svarbu niekas aplink, tik PASIEKTI. Paprastas pasikartojantis judesys. Nepaprastas bekraštis malonumo jausmas.

Derekas neslėpdamas, netvardydamas jausmų „iššovė“, audringai baigė joje, tuomet taip pat greitai sulėtėjo ir nusilpo dėl užplūdusio malonumo bangos. Žodžiais nenusakomas malonumo kupinas jausmas supurtė visą dailų jo kūną. Buvo gera, stipru, užplūdusius jausmus lėtai slopino grįžtantis ryšys su realybe. Derekas suvokė, kad Sali dar nepatyrė savojo finalo, todėl vėl tvirtai suėmė ją ir ilgai nemąstydamas pratęsė. Sali maldavo nesustoti, ji buvo taip netoli…

Pagaliau ir jos kūną nubloškė orgazmas. Lyg didžiulė iš toli atriedėjusi banga bloškė taip stipriai ir užtikrintai, jog atsilaikyti nebuvo jokių šansų, o Sali ir nebandė priešintis. Ji buvo visiškai šlapia ir pribaigta, tačiau be galo laiminga ką tik patirtu jausmu. Nejudėdama bandė atgauti kvapą, neskubėjo trauktis iš šios akimirkos. Galiausiai Sali pajuto, kad ir norėdama negalėtų suglausti išskėstų kojų. Užpakalio kaištis buvo tiek išpūstas, jog tiesiog pats stūmėsi lauk jau nesutilpdamas moters viduje. Tik nurimus aistringiems jausmams Sali ėmė jausti kaip stipriai Derekas ją pripūtė.

Pasigirdo negarsus šnypštimas. Sali juto, kad spaudimas jos viduje mažėja. Kietas, kaip kamuolys daiktas minkštėja, traukiasi ir po truputį pajuda laukan. O kaip buvo gera pagaliau iš jo išsivaduoti... Neilgai trukus Derekas išvadavo ir iš burnos raiščio, atrišo kojas, atrakino rankas. Sali neplanavo keltis. Ji vis dar degė ir tiesa pasakius abejojo ar galės paeiti. Vyras pakėlė moterį, pernešė į lovą, paguldė, apklojo antklode ir paliko ilsėtis, o pats nuėjo į vonią.

Derekui grįžus Sali miegojo taip, kaip buvo paguldyta. Kiek pastovėjęs jis tyliai, atsargiai įsliuogė greta ir dar po kurio laiko taip pat užmigo.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

Autorė: Guminė (supermama.lt forume) Balsavimas

Žiūrėta: 6358   |   Balsų: 26   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345