Pradžia » Sekso istorijos » Aistringas pasivažinėjimas
Aistringas pasivažinėjimas
loading...

Šiltą vakaro tylą nutraukė sparčiai artėjančio galingo motociklo garsas. Tebeminkydama išmanųjį Sofija užrakino namo duris ir pastūmusi vartelius sustojo prie gatvės. Miesto aidas atkartojo iki maksimumo sukeltas variklio apsukas, nepaliaujamai kaitaliojamas pavaras, bei ratų cypimą stabdant prieš šviesoforą. Mergina užsimaukšlino juodą šalmą, užveržė dirželį ir kilstelėjo tamsintą stiklą, kad užbaigtų Facebook žinutę apie tai, kad ji, su vaikinu, vyksta stebėti naktinio drago varžybų. Tuo tarpu prie šviesoforo aidėjo šaižus prasukamų ratų garsas, variklis riaumojo, motociklas piešė juodas saules keldamas dūmų uždangą aplink save. Užsidegus žaliai šviesai metalinis eržilas tarsi nutrūko nuo grandinės. Priekinės šviesos kaip mat šovė į dangų, o nusileido tik tuomet, kai jau buvo laikas taip ekstremaliai stabdyti, jog užgultiems stabdžiams turėjo padėti gaudžiantis variklis, nuolat žeminančiomis pavaromis. Apynaujis Kawasaki  sustojo tiesiai prieš Sofiją. Vaikinas kilstelėjo šalmo stiklą. Nutrūktgalvis tiesiog žibėjo patenkintu žvilgsniu taip gerai prasilėkęs. Kūną mušė adrenalinas, širdis patrakusiai stuksėjo, jis nekantravo kuo greičiau startuoti.

  - Selfį! - šūktelėjo Sofija, prisišliejo prie vaikino ir blykstelėjo.

Kol Sofija kėlė foto į Facebook, vaikinas negalėjo atplėšti akių nuo jos dailių kojų, aptemptų ypač priglundančiomis plono audinio kelnėmis. Jis nebuvo tikras ar čia tik sužaidė nevaržoma jo fantazija, ar tikrai  mergina po apačia buvo be kelnaičių. Nusprendęs išsiaiškinti šiek tiek vėliau, jis paskatino Sofiją paskubėti. Mergina paskubomis suspaudinėjo telefoną ir įsidėjusi į mažą kuprinę apžergė motociklą. Sėsdama staiga susigriebė, kad iš jos tarpukojo vos „nepabėgo“ išmanusis mažutis vibratorius, kurį pasiėmė su savimi, o tiksliau sakant savyje. Vaikinas visą šį vakarą bus užimtas technika, tad šiek tiek pavibruoti viešoje vietoje, o vėliau pratęsti su vaikinu namuose, atrodė nerealiai gera mintis. Skubiai pasitaisiusi tarpukojį Sofija prisišliejo prie vaikino, tvirtai apkabino ir pasiruošė šūviui iš vietos.

Tik kelios sekundės ir abu jau švilpė miesto gatvėmis link autostrados. Motociklas nardė kaip žuvis vandeny. Tai šokdamas piestu, glausdamasis prie žemės vienu ar kitu šonu, skynėsi kelią tarp automobilių. Didžiulės perkrovos vertė tvirtai laikytis ir stengtis negalvoti apie tai kas būtų, jeigu būtų. Sofija kojomis spaudė sėdynės šonus taip stipriai, kaip tik galėjo, visą dėmesį  sutelkusi į tai, kas kelyje, bandė išsilaikyti nenulėkus nuo motociklo. Autostradoje beprotiškas nardymas aprimo. Šiek tiek atsipalaidavusi mergina suprato, kad tarp kojų drėksta. „Negi taip užsivedžiau besitrindama į sėdynę?“ šyptelėjo ji mintyse. Netrukus Sofija suvokė, kad drėgsta nuo nesibaigiančios vibracijos. Akimirką ji pagalvojo, kad kažkas negerai su motociklu, su galiniu ratu ar dar kažkuo, nes vibracija jautėsi ganėtinai stipriai. Tačiau šiek tiek pakėlusi užpakaliuką nuo sėdynės suvokė, jog vibracija pakilo kartu su ja. Mažutis vibratorius jau kurį laiką užtikrintai veikė ir tik dabar mergina suprato kas iš tiesų čia vibruoja. Besileidžiančios žemyn mintys susitiko su kylančiais aukštyn karštais jausmais. Ji drėko ir kaito jos vaikinui apie tai net nenutuokiant. Karštis kilo, o Sofija iš paskutinių save įtikinėjo, jog nieko čia nevyksta. Atsišliejusi nuo vaikino leido vėjui plaikstyti savo drabužius ir mintis. Parėmusi šalmą ant peties  ignoravo artėjančią malonumo bangą. Suglausti kojas trukdė sėdynė, tad mergina liko klusniai prasižergusi, niekaip negalėdama sutrukdyti tam, kas netrukus įvyks. Malonumo banga nenumaldomai artėjo. Sofija vis stipriau rankomis laikėsi už vaikino, o šlaunimis už motociklo. Kūnu nuvilnijo nekontroliuojami malonumo spazmai. Įkaitęs kūnas tiesiog veržėsi raitytis, o situacija vertė išbūti nejudant, ramiai. Sukausčiusi audroje šėlstantį savo dailų kūną Sofija pagaliau palūžo priimdama prisirpusį, išlaikytą orgazmą taip garsiai ir stipriai, kad sunerimęs vaikinas kaip mat sustojo apšviestoje šalikelėje.

Sofija vos galėjo nusėdėti neišvirtusi iš „balno“. Vaikinas pakėlė jos šalmo stiklą. Užsimerkusi mergina giliai kvėpavo, veidas buvo išmuštas raudoniu ir prakaitu, plaukai šlapi. Prilaikydamas Sofiją jis nušoko nuo motociklo ir žvilgsnis kaip mat užkliuvo už visiškai šlapio jos tarpukojo. Plonos kelnės buvo begėdiškai kiaurai permirkusios. Po truputį atsigaudama mergina nusitraukė nuo nugaros kuprinę, pasirausiusi išsiėmė mobilų, paspaudė jame „stop“ ir mirdama iš gėdos paprašė parvežti ją namo persirengti.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Autorė: Guminė (supermama.lt forume)
 Balsavimas

Žiūrėta: 4585   |   Balsų: 12   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345