Pradžia » Seksas » Tantra seksas - mitai ir faktai
Tantra seksas - mitai ir faktai
loading...

Tantra - šiuolaikinė sekso joga (tai mitas).

Tantra atsirado prieš daug tūkstančių metų, dar iki arijų atėjimo į Indostano pusiasalį,  Indijos dravidų bendruomenėje. Su seksu ji turėjo  tokį santykį, kaip pirmasis bučinys su išprievartavimu. Tradicinė tantra dėmesį skyrė jogos pozoms – asanoms, kvėpavimo ir meditacijios kontrolei. Apie jokią poros seksualinių santykių harmoniją nebuvo minties. Dviejų jogų lytinis aktas buvo retenybė. Tai vyko  sunkiai įsivaizduojamomis pozomis ir turėjo apsikeitimo energija, o ne  malonumo, patirties  tikslą.

Vėliau Tibeto budistai ėmė gilintis į žmogaus kūno fiziologiją bei fizines galimybes. Taigi tantros perversmas vyko „auksiniais šešiasdešimtaisisis“ Vakaruose, kai joga tapo madinga, organiškai susiliejusi su seksualine revoliucija. Tuomet ir atsirado „neotantros“ apibūdinimas, kai didžiausias dėmesys  buvo skiriamas  erotiniam masažui su meditacijos, kvėpavimo pratimų, raumenų patempimo intarpais ir daugiau dėmesio skiriant partenriui.

Taigi, jei atėjai  į sveikatingumo užsiėmimą, bet pratimai  pasirodė perdaug seksualūs,  būk tikras, kad tai neotantros užsiėmimai. Tradicinė indiška tantra atliekama  itin retai.


Tantra – grupinis seksas (tai mitas ).


Jau minėjome, kad klasikinėje indiškoje tantroje seksas nepropaguojamas ir sunkiai suvokiamas. Tibeto tantroje lytinis aktas galimas griežtai tik tarp dviejų partnerių. Net jei jie ne vieni, o aplink yra kitos poros,  grupiniu seksu tai neturi  tapti. Bet  neotantroje šitų barjerų nepaisoma ir  viskas leidžiama. Tuomet reikia spręsti patiems, ar to  reikia, ar ne, ar to norima.

Tantra gerina partnerių seksualinį gyvenimą (tai faktas ).


Tantros praktikai siūlo susikoncentruoti ties partneriu ir meditacija, atliekant įvairius veiksmus (tai gali būti masažas arba kiti, reguliariai pasikartojantys judesiai ). Populiariausia sekso tehcnika, parengta tantros pagrindu, vadinasi „carezza“ . Išvertus iš ilalų kalbos reiškia „švelnus prisilietimas“.

Buvo metas,  kai carezza laikyta pagyvenusių žmonių sekso technika. Manyta, kad lytinio akto pagrindu turi būti ne pats seksas, o glamonės ir  dėmesys partneriui. Dabar carezzą praktikuoja ne tik pagyvenę, bet ir jauni.  Šis pavadinimas dabar  reiškia lėtą lytinį aktą, kai kiekvieną minutę  sąmoningai jaučiamas partneris.  Tai visiškai nereiškia  užsimiršimo aistrų sūkury , kaip paprasto  lytinio akto metu. Čia abu partneriai dėmesingai stebi vienas kito reakciją, viskas vyksta atmerktomis akimis. Tiksliau – abu partneriai viso lytinio akto metu žiūri  vienas kitam į akis. Specialistai teigia, kad mylintis tokiu būdu , ne tik moteris , bet ir vyras  daug ilgiau jaučia orgazmą ir akto kokybė kur kas geresnė.

Tantra – tai satanizmas (tai mitas).


Pats svarbiausias tantros principas  tas,  kad niekas, kas vyksta pasaulyje, neskirstoma į „bloga“ ir „gera“.  Juk niekas negali pasakyti, kad moteris -  tai gėris, o vyras -  tai blogis. Arba atvirkščiai. Visi  reiškiniai ir dalykai pasaulyje turi gerąją ir blogąją puses, bet nė viena jų nėra teigiama ar neigiama. Tai tantros reikalavimas kartu su neotantros grupinio sekso reikalavimais, meditavimu kapinėse, senovės indų griovimo deivės Kalėjos ir dievo Šivos kultu, kuris taipogi nepasižymėjo dieviškuoju pasaulio sutvėrimo būdu ir išprovokavo tantristams kaltinimus satanizmu. Iš tiesų nėra nieko panašaus. Kai kuria prasme tikrieji tantristai kaip vaikai. Jie gyvena tarsi nežinodami, kad yra blogis ir  gėris.

Tantrą galima  praktikuoti ir  patiems (tai faktas).


Tai puiki naujiena. Nedaug kas norėtų nusirengti sporto salėje tarp nepažįstamų vyrų ar moterų, demonstruojančių, kad jiems „atsidarė čakros“, net jei nieko panašaus iš tiesų neįvyko. Tantra  jogą, įskaitant jos seksualinį aspektą, lengvai galima praktikuoti namuose, dviese. Patartina prieš tai atlikti  atitinkamą fizinį ir psichologinį pasirengimą. Tai būtų  raumenų patempimo, kvėpavimo pratimų ir pagrindinis teorinis kursas. Tam pasiruošti geriausia pas gerą jogos mokytoją jogos centre. Svarbiausia pasirinkti  jogos mokytoją – jų su partneriu pojūčiai turi būti gerai suderinti. Jei nors vienam iš jūsų kas nors pasirodys bjauru, grubu ar tiesiog tas nepatiks, neverskite savęs. Tuo nieko gero nepasieksite.  Meskite užsiėmimus iš karto. Blogiausiu atveju teoriją galima  išmokti ir iš knygų.

Tantra pratęsia lytinį aktą (tai faktas).


Greit lytinį pasitenkinimą pajunta  ir jį baigia tie vyrai, kurie lovoje galvoja tik apie save. Paprastai jie, norėdami pratęsti lytinį aktą, ima mąstyti apie futbolą, politiką, darbą ir visokius niekus, bet ne apie seksą. Fiziškai tas gal ir galėtų pratęsti patį lytinį aktą, bet tai būtų tuštumos pojūtis. Tantristas, jei jis neapsimetėlis, baigęs lytinį aktą yra žvalus, linksmas ir laimingas. Jis nelinkęs  nusigręžti nuo partnerės ir knarkti.

Lytinis aktas tęsiasi ne  dėl to, kad jo metu koncentruojamasi , pavyzdžiui, į futbolą, o dėl susikoncentravimo į partnerę, stebint jos reakciją .  Be abejo žodžiais to paaiškinti neįmanoma, bet galima jam duoti paskaityti knygą, kurioje yra straipsnis apie susikoncentravimo rekšmę ir būdus.
Tantros metu vyrai  neužbaigia lytinio akto ( iš dalies tai tiesa, iš dalies mitas).

Patyrę vyrai-tantristai  orgazmą patiria be  sėklos išsiliejimo. Tai ilgalaikio pratęsto lytinio  akto rezultatas. Kinų dao, kuris daug ką perėmė iš tantros,  sėklos išsiliejimą  laiko kenksmingu, nes manoma, kad taip veltui eikvojama  vyriškoji energija. Vienok dažnai žmonės, kurie propaguoja orgazmą be  sėklos išsiliejimo, pamiršta, kad tas būdas tinka ne kiekvienam, o  tik po ilgų treniruočių. Todėl, jei tavo vaikinas , prisiskaitęs  dao ir tantros knygų, nutarė nuo pirmadienio daugiau lytinio akto neužbaigti  sėklos išsiliejimu, moteris turi pabandyti jį perkalbėti visais  įmanomais psichologiniais ir fiziniais būdais. Moteriai lengviau – vyrai, kurie ilgai praktikuoja seksą be orgazmo, palaipsniui darosi labai pikti. Tai neleis  nei tau nei jam susikoncentruoti vienam į kitą, o tik paprastam seksui  arba orgazmo nebuvimui. Tai neteisinga. Svarbiausia tibelo tantroje kaip tik partenris, o ne seksas.


Moterims tantroseksėms dingsta menstruacijos (iš dalies tai mitas, iš dalies tiesa).


Panašūs atvejai buvo nutikę dao vienuolynuose, kai po daug metų trukusų treniruočių  ir meditacijų, dar likus daug laiko iki klimakso, vienuolėms menstruacijos  baigdavosi. Neginčytinai patogu. Bet klausimas – kokiu tikslu tai daroma ?

Dabar bet kurioje moterų konsultacijoje galima paprašyti, kad į pečių sritį įsiūtų kapsulę, saugančią nuo neplanuoto nėštumo. Tumet  menstruacijos visiškai nutrūksta bent jau pusei metų be jokių meditacijų ir asanų. Vienok  gydytojas, išrašantis tokios priemonės receptą privalo perspėti, kad menstruacijų sugrąžinimas kai kuriais atvejais būna sunkus ir pavojingas sveikatai. Amerikoje labai populiarios tabletės, sustabdančios menstruacijų skaičių per metus. Manoma, kad pas mus  jos taip pat greit pasirodys.
Iš esmės menstruacijų nutraukimo mintis moterims, kaip ir sėklos išsiveržimas vyrams, siejama su seksualinės energijos išsaugojimo idėja. Netekę energijos žmonės jaučiasi be jėgų (ypaš tantristai su tuo sieja būseną, kai vyrai jaučiasi bejėgiai po lytinio akto).  Manoma, kad energija gali dingti nebūtinai iš lytinių organų, bet ir iš delnų, pėdų, ausų, net iš burnos ar kitų organų. Todėl vietoj pratimų energijos sulaikymui, sėklos išsiveržimo ar menstruacijų, geriau praktikuoti kitus tantros ritualus , pavyzdžiui niasa jogą. Tai gali būti bučiniai ar prisilietimai įvairiose kūno vietose. Tai gali išsaugoti energiją. Pradėti reiktų nuo viršugalvio, paskui kakta, ausys, ausų speneliai, delnai, pėdos ir taip toliaui. Tas procedūras reikia užbaigti lytiniais organais. Detaliau  šią techniką galima išstudijuoti specialioje literatūroje.

Tantra – tai meditacija (tai faktas).


Klasikinėj tantroj labai dažnai praktikuojama meditacija kortomis-simboliais, kuriose abstrakčiai pavaizduoti lytiniai organai. Tokiu būdu tantristai vizualizuoja vyriškąją ar moteriškąją dievybę, kuriai nusilenkia. Reikia pažymėti, kad neotantroje, net jeigu dievybės vaizdinys ne korta, o reali moteris ar vyras, susijaudinimas  nėra labai reikšmingas – svarbu pats partneris. Svarbiausia susikoncentruoti ties juo ar ja. Iš šalies tai tarsi vagina partneriui. Jis gėrisi, o tuo tarpu gėrėjimosi objektas nustoja gėdintis ir tuo padeda kelti partnerio savivertę.

Dar vienas meditacijos būdas – judesiai. Tai reguliariai kartojama judesių serija. Tai gali būti masažo pobūdžio glostymas arba trynimas, stimuliavimas. Iš esmės tai nesukelia susijaudinimo.  Tai daugiau nuraminimo , atsipalaidavimo  būsena. Taigi, jei tantristas daro erotinį masažą arba net užsiima seksu, partneris gali net užsnūsti. Tai netgi gerai, nes  atsibudus galima jaustis geriau nei po įprasto orgazmo.


Tantra tai magija (iš dalies tai tiesa, iš dalies mitas).


Seksualine magija tantrą galima laikyti ta prasme, kad  ji padeda sutaikyti partnerį su partnere, nugludinti tarp jų lytinius santykius. Bet iš tiesų jokios magijos  nėra. Tai  tik puiki technika. Bet tuo pačiu neotantra ir tiktai neotantra turi tiesioginę įtaką seksui.

Pažvelgus giliau į senovę, iš kur ir kyla dabartinė tantra,  tai tradiciškai mąstant,  jokio sekso ten net nėra. Tai tik mistiniai dalykai, kuriuos jogai vadina „ pasikeitusios sąmonės būsena“.  Tokios būsenos net netreniruoti žmonės pajėgūs atlikti netgi pačius netikėčiausiuis  fizinius pratimus – stovėti ant galvos arba susukti kūną į asaną, ką galėtų atlikti tik patyrę jogai..

Vidinius išgyvenimus vis dėlto jie sunkiai gali nupasakoti..Apibūdinimas primena žmonių, pergyvenusių klinikinę mirtį, pasakojimą. Vieni ir kiti sako, kad jautė laisvę ir ramybę, buvo įsitikinę, kad viskas bus gerai, viskas grįš į savo vietą, daugiau nebus vargo. Pažymėtina, kad nei klinikinės mirties atveju, nei tantroje, mokslas negalėjo pateikti suprantamo paaiškinimo, kas vyksta tikrovėje.



Balsavimas

Žiūrėta: 3638   |   Balsų: 4   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345