Pradžia » Seksas » Seksualinis japoniškas fetišizmas
Seksualinis japoniškas fetišizmas
loading...


1. Bukkake
Bukkake kiIęs iš japoniško veiksmažodžio bukkakeru, kas reiškia ištėkšti, išlieti kam nors ant veido ar į veidą. Kitaip sakant,  išlieti spermą ant merginos veido. Tai nėra kas nors neįprasta japonų porno sričiai. Tai vyksta beveik kiekviename xentai.  Anime žanre duodamos tik užuominos apie seksą arba juokaujama ta tema.


2. Žaidimai su maistu
Žaidimai su maistu nebūdingi Japonijai, bet galima išskirti būdą jūros žolių tema. Tai   vaginos ir aplink ją esančios kūno dalies naudojimas padėklo ar lėkštės funkcijai.  Mergina stipriai suspaudžia kojas , kad  susidarytų trikampis. Po to sakė pilama  tiesiog į tą trikampį. Partneris  išgeria sakę iš to trikampio. Kaktos sritis su plaukais tuomet  atrodo kaip  jūros žolės.


3.Сhikan
Vyrus, kurie  viešoje vietoje persekioja moteris, vadina chikan. Yra nutikę daug tokių incidentų ne tik Japonijoje, bet ir kitose šalyse.  Kartais chikanas suprantamas kaip animas. Bet  chentae paprastai viskas baigiasi seksu tiesiog  traukinyje.  O kartais netgi grupiniu seksu.

4. Akiniai
Paprastai akiniai asocijuojasi su botanikais arba kitais žmonėmis, neturinčiais nieko bendro su „viršutiniu ešelonu“.  Japonijoje viskas kitaip. Anime paprastai asocijuojasi su  stilingais, inteligentiškais ir apsukriais personažais. Vien tik  krentančių ant nosies akinių vaizdas panašus į Niagaros krioklį po merginų sijonais ar sprogstantųį vamzdį pas vyrus, jei personažas moteriškos lyties.


5. Shotacon
Tai seksualinė trauka mažiems berniukams. Vyriškoji lolikono versija.


6. Lolicon
 Tai Lolitos kompleksas – seksualinė  trauka prie jaunų mergaičių. Terminas kilo nuo Vladimiro Nabokovo  novelės „Lolita“.  Tai tarsi aikštinga pedofilijos variacija. „Ei tu pedofile“.  „Ne, aš lolikonas“.  „Tuomet esi visai nepavojingas. Gali eiti“ . „Ačiū, vade. Na labai prašau man atleisti,  skubu ir vėluoju į vaikų žaidimų aikštelę“.


7. Pettanko
Mergina, turinti plokščią krūtinę, liaudyje paprastai vadinama lenta. Kalbant su  tokio „turto“  savininkėmis,  labai  neatsargu liesti krūtinės  apimties temą. Petanko ir loli tai ne tas pats. Loli paprastai dar labai jauna,  kad turėtų didelę krūtinę, o tuo tarpu petanko jau nieko pakeisti nebegali. Bet gi  merginos , turinčios nedideles krūtis, vadovauja  puotai.


8. Oppai
Didelės krūtys. Nė vienas animo negali būti pilnavertis , jei neturi personažo su didelėmis stangriomis krūtimis.  Nėra  abejonės, kad kiekviena moteris gali pasigirti mažiausiai trečio dydžio biustu,  jei ji ne petanko ar lolo. Be to akivaizdu - kuo didesnės krūtys, tuo daugiau  šansų tikėtis  kokio nors seksualaus nuotykio.


9. Maids
Tai ne eilinė kambarinė, o merigna, apsirengusi  kaip prancūzų kambarinė. Tokijo gana populiarūs specialūs kasre, kai oficiantės būna  aprengtos  prancūzų stiliaus kambarinių kostiumais. Kai jūs užeinate į  tam tikrą atitinkamą įstaigą, pirmiausia ką jūs išgirstate "окшппазш, дозНцрп-зата". Argi ne pasaka ? Visas hentas trokšta, kad šeimininkas  nubaustų kambarinę.


10. Nekomimi
Katės ausys. Mes žinome,  kad internete  daug kam patinka du dalykai : katės ir krūtys. O jei visa tai sujungtume  ? Taigi , tai gali  būti ir karštas suomių vaikinas su vilko ausimis,  arba  bet kas iš kačių  šeimos . Na iki tol,   kol bus  patenkintas jūsų vulgarus seksas, be to  ir kasdienė meilumo dozė.Balsavimas

Žiūrėta: 2634   |   Balsų: 3   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345