Pradžia » Seksas » Seksas Senovės Romoje
Seksas Senovės Romoje
loading...

Senovės Romoje nebuvo jokių seksualinių apribojimų. Romėnai rengdavo didžiules erotines orgijas, kurios tęsdavosi po keletą dienų. Mokslininkai savo darbuose dažnai pasakodavo apie  neįtikėtinas sekso orgijas, kurios masiškai buvo rengiamos  Romos gatvėse. Vyrai ir moterys ištvirkaudavo  visur, tiesiog gatvėse, iki visiško išsekimo. Dauguma berniukų ir mergaičių prarasdavo nekaltybę šiose orgijose, bet net ir gana pasileidusiems romėnams tokios "šventės"  kartais atrodydavo   nebepriimtinos, todėl Senatas jas  uždraudė.

Romos aristokratijos šeimose neegzistavo  neištikymybės supratimo. Tiek vyrai, tiek moterys galėjo nevaržomi pasimylėti su įvairiais  partneriais, įskaitant ir savo vergus. Tai buvo normalu, kaip nusiprausti po dušu prieš miegą. Kūniškas malonumas toje epochoje buvo laikoma aukščiausiu malonumu, dievų dovana, todėl  žmonės  ir valstybė tam pritarė. Neturėjo reikšmės nei  partnerio amžius , nei  lytis. Svarbiausia buvo patirti malonumą.


Romos imperatorius Kaligula jau nuo mažens turėjo įvairiapusę seksualinę patirtį . Dar tuomet, kai jis tebuvo gana jauno amžiaus, buvo kviečiamas į įvairias orgijas, kuriose mylėjosi vyrai ir moterys iš aukščiausio aristokratų luomo. Užaugęs  jis turėjo lytinių santykių su savo nepilnametėmis seserimis ir iki valių patenkinęs save, jas atiduodavo pasilinksminimui  savo pavaldiniams. Kaligula buvo pastebėtas  turėjęs ryšių ir su vyrais. Jis dažnai prievartaudavo savo patarėjus ir ministrus. Imperatoriui patikdavo ir moterys, o labiausiai jį traukdavo vedusios aristokratės. Per šventes jis pirštu parodydavo konkrečias  damas, kurioms buvo įsakoma nusirengti nuogai. Tada Kaligula pasirinkdavo sau patikusią damą  ir su ja eidavo į miegamajį seksui.

Imperatorių Julijų Cezarį apskritai vadindavo prostitute, nes jis dažnai rengdavo iškrypėliškas puotas  su savo atrimųjų žmonomis. Jis turėjo lytinių santykių su Kleopatra, Egipto karaliene ir  Mauritanijos karaliene Jevnoja . Julijus Cezaris turėjo ir homoseksualinių santykių. Jis pirmą kartą santykiavo su vyru, su karaliumi Nicomedes iš Bitinijos, kuris pats suviliojo Romos imperatorių.

Oktavijus nebuvo išimtis. Jis, kartu su  savo pavaldinio žmona, kurią išsirinko puotos metu, net nėjo į miegamąjį, o prievartavo ją tiesiog jos vyro akyse,  priversdamas  jį stebėti visa, kas vyksta. O teisę į Romos sostą jis išsikovojo dėl seksualinių santykių su savo dėde. Vienintelis dalykas, dėl ko Romos imperatorius Oktavijus prsimenamas su dėkingumu,  yra jo meilė glotniai  odai. Jis svilindavo plaukus ant kojų ir intymiose vietose  savo  meilužėms, tikėdamas, kad plaukų  nebuvimas tik padidina malonumą.

Imperatorius Tiberijus net sukūrė gašlumo institutą, kur atsiduodavo iškrypėliškom užgaidom su abieju lyčių vaikais, vadindamas juos "mažomis žuvytėmis". Jaunieji romos vasalai  turėjo mylėtis su daugybe Tiberijaus svečių, kai jie ilsėdavosi prie  baseino.

Jo įpėdinis imperatorius Neronas pranoko savo pirmtakus. Seksualiniai džiaugsmai tuo metu pasižymėjo įpatingu žiaurumu. Neronas mėgo lankytis vienuolynuose turėdamas tikslą išprievartauti vienuoles, o tada viešai bausdavo Dievo nuotakas už neištikimybę. Kitas jo žiaurumo pasireiškimas buvo tai, kad imperatorius pirmiausiai oficialiai vesdavo vyrą, surengdavo didingą šventę, o tada, garbingų žmonių akivaizdoje, kastruodavo jį.


Balsavimas

Žiūrėta: 2882   |   Balsų: 4   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345