Pradžia » Seksas » Seksas per mėnesines
Seksas per mėnesines
loading...

Ar galima mylėtis mėnesinių metu? Galbūt daugelis moterų  atsakys neigiamai. Bet yra moterų, kurioms mėnesinės  nėra kliūtis. Kai kurios moterys nesimyli  mėnesinių metu ne todėl, kad jos  drovios arba mėnesinės joms suteikia tam tikrą diskomfortą, bet tik todėl, kad jos girdėjo arba skaitė, kad seksas mėnesinių metu kenkia sveikatai. Ką daryti, jeigu norite mylėtis, tačiau jums sukliudė prasidėjusios mėnesinės?

Sekso per mėnesines trūkumai. Teoriškai mylėtis per mėnesines galima. Tai nėra blogai nei merginai, nei vaikinui. Tačiau poros gali patirti psichologinį arba fizinį diskomfortą. Mylintis per mėnesines, išorinės lytinės lūpos ir visa varpa išsitepa krauju. Taip pat krauju gali išsitepti ir visa juosmens zona. Didelė tikimybė, kad krauju ištepsite ir patalus arba baldus ar pan. (priklauso nuo to kur mylitės). Mergina gali jausti ir fizinį diskomfortą. Dėl didelio skysčių kiekio makštyje, ji gali jausti nemalonų "pumpavimą" arba jaustis kaip stiklinė pilna vandens į kurią bandoma kažką įgrūsti, o vietos nėra. Kaip stipriai pasireikš šie nemalonūs efektai, priklauso nuo mėnesinių gausumo. Kuo gausesnės mėnesinės, tuo nemaloniau mylėtis. Mylėdamiesi paskutinėmis mėnesinių dienoms galite visai nejausti diskomforto.

Patarimas. Nesimylėkite per patį mėnesinių piką, palaukite keletą dienų ir mylėkitės, kai mėnesinės ne tokios gausios. Tokiu būdu kraujo bus daug mažiau, gerokai mažiau išsitepsite, jausite mažesnį psichologinį diskomfortą. Galite mylėtis duše - visas kraujas bus nuplautas vandeniu. Taip pat galite mylėtis tamsoje - nesimatys, kad išsitepėte krauju (tinka tiek lovoje, tiek duše). Arba galite pasinaudoti vaginalinio sekso alternatyvomis:

Alternatyvos vyrams. Paprasčiausias būdas išspręsti šią bėdą - mylėtis ne vaginaliniu būdu. Daugiausia alternatyvų yra merginai patenkinti vaikiną: mergina gali patenkinti vaikiną oraliniu būdu - mėnesinės tam visai netrukdo. Vaikiną patenkinti galima ir ranka arba vaikinas gali "pamylėti" merginos krūtis - vaikinas tarp jų įdeda varpą ir juda pirmyn atgal. Mergina gali delnais spausti krūtis viena prie kitos, kad sustiprintų pojūčius. Šį metodą galimą sujungti su oraliniu seksu - nuo krūtų iki burnos trumpas kelias. Kita alternatyva yra analinis seksas, mėnesinės šiai sekso rūšiai netrukdo. Jeigu mergina įsidės tamponą į makštį, jis apsaugos nuo kraujo ištekėjimo ir jūs drąsiai galėsite mėgautis analiniu seksu. Pastarosios alternatyvos tikrai pradžiugins daugelį vaikinų, tiesą sakant kai kurie vaikinai rinktųsi tokią "alternatyvą" ne tik tada, kai merginai mėnesinės.

Alternatyvos moterims. Deja, per mėnesines moterys turi mažiau alternatyvų. Vyras gali stimuliuoti moters klitorį rankomis arba burna. Jeigu moteris prieš tai nusipraus ir įsidės tamponą, stimuliuojant klitorį, kraujas iš makšties netekės. Stimuliuoti klitorį taip pat galima ir duše - tuomet netgi jeigu kraujas ir ištekėtų, vanduo jį nuplaus. Stimuliojant pačią vaginą (G tašką), išvengti išsitepimo krauju nepavyks.


Balsavimas

Žiūrėta: 12736   |   Balsų: 34   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345