Pradžia » Seksas » Požymiai rodantys, kad moteris nori sekso
Požymiai rodantys, kad moteris nori sekso
loading...

Daugybei moterų užsiminti vyrui apie norą pasimylėti neleidžia drovumas irsantūrumas. Todėl vyrams belieka tenkintis užuominomis, miglotais gestais irmėgina eiti prie reikalo tada, kai moteris jau būna perdegusi ir jai jau nieko nebe reikia. Todėl norint pasieti savo tikslą, reikėtų žinoti keleta pagrindinių moters seksualinio susijaudinimo požymių.

Ji prisiliečia prie vyro

Тai – ženklas, kad jai malonu su tuo žmogumi. O jei šokant ar per romantišką vakarienę restorane moteris „netyčia“ mėgina paliesti sunkiai pasiekiamas vyrokūno vietas, tuomet galima įtarti, kad arba ji padaugino alkoholinių gėrimų,arba vyras ją seksualiai traukia. Tai pat tikėtina, kad  ji gali turėti verbalinio bendravimo problemų.

Lūpos kiek prasiveria

Kadangi moteris kvėpuoja burna, lūpos kiek pravertos,todėl ji visą laiką mėgina liežuvio galiuku jas sudrėkinti. 

Ji šypsosi

Atvira šypsena – tai vienas pagrindinių signalų, kad mergina nori pasimylėti. Taip pat tikėtina,kas šypsena gali būti jos gynybinė kaukė.

Užmerkia akis

Moteris sutelkdama visą savo dėmesį vyro glamonėms,patiria stipriausią malonumą, todėl tuo metu ji užsimerkia.

Padidėja krūtys

Susijaudinus moters krūtys pagyvėja, padidėja ir tampa tvirtesnės. Nors nereikėtų pamiršti, kad tai ir nėštumo požymis.

Ji kalba su jumis apie seksą

Moteris gali  prasitarti, kad jos buvęs mylimasis – prasta ssekso partneris arba gali diskutuoti saugaus sekso klausimais. Tačiau įsidėmėkite: jei ji pasakys tą žodį, susidedantį iš penkių raidžių, dažniau neitris kartus per minutę, tai mergina nori sekso greičiausiai 90 proc. Taip pattikėtina, kad  ji – seksualiai temperamentinga ir kalba apie seksą net miegodama.

Susitraukinėja pilvo raumenys

Tuo metu, nepriklausomai nuo moters valios, imarefleksiškai susitraukinėti pilvo raumenys.

Suspaudžia šlaunis

Stipriai susijaudinusi moteris jau nebegali ilgiau lauktiir norėdama suteikti sau malonumą, ima stipriai suspaudinėti savo šlaunis.Tokiu būdu jaudindama didžiąsias lytines lūpas ir klitorių.Balsavimas

Žiūrėta: 6563   |   Balsų: 23   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345