Pradžia » Seksas » Oralinis seksas
Oralinis seksas
loading...

Oralinis seksas
Oralinis seksas
Dar ne taip seniai oralinio sekso tema buvo tarsi tabu. Bet laikai pasikeitė ir dabar drąsiai galima teigti, jog tai tapo vienu populiariausių būdų seksualiai patenkinti savo partnerį. Oralinio sekso metu su burna, lūpomis ir liežuviu yra stimuliuojamos partnerio genitalijos. Jei šiuos veiksmus moteris atlieka vyrui, tai vadinama minetu, o jei atvirkščiai – tai kunilingu. Dažnai žmonės tuo užsiima prieš pradėdami mylėtis arba vietoje to.

Oralinis seksas - saugus seksas?

Oralinis seksas populiarus, nes yra malonus, galima pasiekti orgazmą, o rizikos pastoti nėra. Tačiau negalima į tai žiūrėti pro pirštus, kadangi yra tikimybė užsikrėsti lytiniu keliu plintančiomis ligomis, pavyzdžiui gonorėja, sifiliu ir panašiai. Didesnė tikimybė užsikrėsti yra tam, kuris tenkina partnerį oraliniu būdu, dėl didesnio kontakto su kito žmogaus kūno išskyromis. Norint sumažinti riziką, reikėtų naudoti prezervatyvą. Jų būna įvairių skonių, tad jei nepatinka įprasti, verta išbandyti aromatizuotus, ar skirtingų vaisių skonio, kurių galima rasti parduotuvėse.

Kylančios problemos

Oralinis seksas veikia dviprasmiškai . Vienų žmonių santykius jis gali sustiprinti, bet įnešti streso ir nepatogumo kituose. Pastarojo priežastis dažnai būna asmens, kuris tenkinamas orališkai, susivaržymas dėl higienos, dėl to, ką pamanys jo partneris. Kartais žmonės bijo ir to, kad jie netinkamai sureaguos į partnerio bandymus juos seksualiai patenkti. Šie žmonės tiesiog nesugeba atsipalaiduoti ir tuo mėgautis. Viena iš problemų nenorintiems tenkinti savo partnerių oraliniu būdu kyla dėl kartais atsirandančio vergavimo jausmo, merginos gali jaustis išnaudojamos. Tačiau psichologai pataria dar kartą pergalvoti ir paklausti savęs, kas, visgi, šią situaciją laiko savo rankose?

Paauglių požiūris į oralinį seksąOralinis seksas

Oralinis seksas yra populiarus ir tarp paauglių, kurie dar nėra pasiruošę sueičiai. Jie laiko tai ne tokiu reikšmingu dalyku, mažiau jaudinasi dėl to, kad paklius į bėdą, jei sužinos tėvai. Šiek tiek skiriasi merginų ir vaikinų požiūris į oralinį seksą. Svarbiausią priežastį, kodėl užsiima oraliniu seksu, vaikinai laiko patiriamą malonumą, o merginos tam ryžtasi tikėdamosi pagerinti ir sustiprinti tarpusavio santykius.

Tam verta skirti laiko

Kad ir kokios priežastys lemtų sprendimą užsiimti oraliniu seksu, verta tam skirti šiek tiek dėmesio ir padaryti tai įsimintinu įvykiu. Seksualiniai žaidimai tikrai suteiks didesnį malonumą, jei nustatysite romantišką nuotaiką, uždegsite kvepiančių žvakių. Truputis delsimo, lengvi palytėjimai dar labiau sujaudins partnerį. Žinoma, geriausią oralinį seksą galima atlikti artimiau pažinus partnerį, iššsiaiškinus, kur yra jo erogeninės zonos ir kas jį labiausiai jaudina.


Balsavimas

Žiūrėta: 12044   |   Balsų: 70   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345