Pradžia » Seksas » Oralinis seksas vyrams
Oralinis seksas vyrams
loading...

Oralinis seksas vyrui 

Jei norite suteikti geresnį oralinį seksą, šis straipsnis pateiks keletą patarimų. Aptarsime dalykus, kurie vyrus dažniausiai jaudina ir patarsime ko reikėtų vengti.

Dažniausiai vyrams patinka šie dalykai:

Klūpinti moteris - daugelis vyrų mėgsta kai mergina klūpi ant kelių ir čiulpią jo penį.
Žiūrėti į akis - daugeliui patinka akių kontaktas, jis suteikia tam tikro seksualumo, mergina atrodo labai išdykusi, nepadori ir be abejo patraukli. Daugelį vyrų tiesiog varo iš proto vaizdas, kai moters lūpos švelniai spaudžia ir slysta jo penio galvute, o jos akys gašliai žiūri į jį.
Tempas - Pradėti reikėtų lėtai, neskubant. Vyrams patinka oralinio sekso įžanga. Galite netgi "sukietinti" varpą savo lūpomis, burna ir liežuviu. Pradžioje lėtai laižykite penį tarsi ledus, čiulpkite tarsi saldainį. Jei norite, kad vyras greičiau baigtų, padidinkite tempą. Jei tempas bus lėtas, vaikinas ilgai nebaigs.  
Giluminis oralinis - tiek oralinis seksas kuomet lūpomis stimuliuojama penio galvutė, tiek kuomet penis įkišamas labai giliai į burną (iki gerklės) yra vyrams yra labai malonus. Tačiau pojūčiai skirtingi. Tiek fiziologine tiek psichologine prasme vyras patiria skirtingus pojūčius jei jūs stimuliuojate penį lūpomis arba apžiojate jį kuo giliau. Pabandykite abu variantus, pažiūrėkite kas labiau patiks jūsų partneriui. Tiesa, kai varpa įeina giliai į gerklę, jus gali pradėti pykinti - pajusite vėmimo refleksą - tarsi sukištumėte du pirštus į gerklę, taip pat bus sunku kvėpuoti. Tačiau pasipraktikavus, visko galima išmokti. O jūsų partneriui giluminis oralinis seksas tikrai paliks neišdildomą įspūdį.
Per žandą - kai kuriems vyras patinka, kai oralinis atliekamas per žandą - ty. kai moteris penį čiulpia šonu ir jo galvutė trinasi į žandą. Galite tiesiog pabandyti ir pažiūrėti kaip partneris reaguoja, ar jam patinka.
Sėklidės - labai svarbu nepamiršti sėklidžių. Tai yra erogeninė zona, svarbu ją stimuliuoti švelniai glostant, švelniai tempiant žemyn ir stimuliuojant burna. Žinoma stimuliacija burna bus daug malonesnė merginai jei vaikinas bikini zonoje neturės plaukų.
Ejekuliacija - Daugeliui vyrų patinka "baigti" merginai į burną arba ant veido ar lūpų. Jeigu jūsų partneris nori baigti jums į burną, kai orgazmas artės, tiesiog tęskite kol pajusite, kad jis baigė. Tuomet galite išsižioti ir parodyti jam spermą - vyrams tai patinka. Na ir žinoma tuomet galite nuryti spermą - tai labai patiks jūsų partneriui. O jeigu partneris nori baigti ant jūsų veido ar lūpų, kai pajusite, kad orgazmas artėja pradėkite ranka stimuliuoti jo varpą laikydami ją virš savo veido ir apsimeskite, kad labai norite, laukiat ir "gaudote" spermą - tai vyrams irgi patinka. Tiesa, kai kurie vyrai mėgsta kulminaciją pasiekti naudodami savo ranką, tokiu atveju partneris tiesiog stimuliuos savo varpą savo ranka kai kulminacija priartės.

Užsiiminėdamos oraliniu seksu venkite šių dalykų:

Dantys - didžiausias penio priešas. Turite visiškai paslėpti dantis, negi menkiausias prisilietimas dantimis prie penio yra nemalonus.
Susiraukusi našlaitė - daugeliui vyrų patinka kai mergina oralinio sekso metu yra linksma ir energinga arba seksuali ir nešvanki. Retam patiks susiraukusi, nelaiminga ir pasyvi mergina. 

Papildomi patarimai:

Oralinis seksas ne miegamajame. Tikrai retas vyras atsisakys oralinio sekso miegamajame, tačiau jei norite tikrai pamaloninti savo vyrą, nustebinkite jį oraliniu netikėtoje vietoje. Ko gero, paprasčiausias variantas - automobilis. Daugeliui automobilis bus neįprasta vieta užsiiminėti oraliniu seksu, tačiau tuo pačiu ir ganėtinai saugi vieta - jei oralinį darysite vakare, niekas net nepastebės kas vyksta automobilyje. Oralinį galite daryti ir kitose neįprastose vietose, žinoma pasirinkite kas jus priimtina - namuose, tačiau ne miegamajame (virtuvėje, vonioje, garaže, laiptinėje), viešame tualete, gamtoje, parke ar pan. Jeigu mėgstate ekstremalius pojūčius, mylėtis galite pradėti dar taksi automobilyje pakeliui iš klubo - netikėtai atsigulkite vaikinui ant kelių, tarsi būtumėte pavargusi ir išsitraukusi jo "esmę" nustebinkite vaikiną pora minučių lėto ir slapto oralinio sekso. Jeigu galvą judinsite tik kelis centimetrus, o visą veiksmą atliksite tik lūpomis ir liežuviu, tamsoje vairuotojas nieko nepastebės. Tačiau atminkite, kad sekas viešoje vietoje yra draudžiamas ir čia mes nerekomenduojame to daryti - straipsnyje pateikiamos tik idėjos jūsų fantazijai išjudinti.

Šampanas gali paįvairinti oralinį seką. Šampano gerti nereikia, ne paslaptis, kad alkoholis susilpnina pojūčius sekso metu. Mergina turėtu prisipilti šampano į burną, bet jo nenuryti. Tuomet ji turi čiulpti penį, taip kad šampanas neišsipiltų iš burnos. Šampano burbuliukai maloniai dirgins penio galvutę.

Žodžiai - tikrai ne visiems vaikinams patinka nešvankūs žodžiai sekso metu. Reikėtu po truputį išsiaiškinti ką mėgsta jūsų partneris. Galite pradėti nuo tokių frazių kaip: "noriu, kad baigtum man ant veido, lūpų ar pan.", "baik man į burną" ir pan. Tačiau, pasikartosiu, kad tai tikrai nepatiks kiekvienam vyrui - tegul tai būda tiesiog dar viena idėja jūsų fantazijai.  

 

 Balsavimas

Žiūrėta: 26021   |   Balsų: 145   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345