Pradžia » Seksas » Gražus seksas
Gražus seksas
loading...

Seksualinės fantazijos,svajonės ir noras išbandyti vienus ar kitus dalykus sekse yra būdingas mumsvisiems. Seksualinės fantazijos yra natūrali mūsų seksualumo išraiška – be to,svajonės ir noras išbandyti kažką naujo padeda mums pagyvinti seksualinįgyvenimą ir be abejo, pasiekti to, apie ką svajojame – seksas, kokio nepatyreiiki šiol!

Ne kiekvienam iš mūsų yralengva pasidalinti savo seksualinėmis fantazijomis su partneriu, nes dažnai bijomeatstūmimo, nesupratimo ar pajuokos. Tuotarpugebėjimas atsiverti, o kartu irišklausyti savo partnerį bei priimti jo fantazijas yra puiki galimybė pagerintisavo intymius santykius ir įkaitinti seksualinį gyvenimą!

 

Yra keletas paprastų žingsnių,kurie padės lengviau išsipasakoti ir priimti vienas kito seksualines aistras. Partneris,su kuriuo galima nuoširdžiai ir be baimės pasikalbėti bei pasidalintislapčiausiai norais, yra viena iš svarbiausių laimingo seksualinio gyvenimosąlygų.

 

1. Organizuokite specialųsusitikimą, skirtą jūsų seksualinėms fantazijoms aptarti

Ne, tai visiškai nereiškia,kad turite organizuoti ypatingą šou, tačiau tam, kad mums būtų saugu, ramu irkiek įmanoma lengviau papasakoti apie slapčiausius savo geismus yra svarbuužtikrinti, kad aplinka bus saugi ir jauki. Tai reiškia, kad reikėtų trumpam išjungtitelefonus, televizorių ir kompiuterį, jeigu turite vaikų – palikti juospavešėti pas senelius ar duoti kišenpinigių kinui. Paprasčiausiai tariant – kalbantisapie intymų gyvenimą, neturi trukdyti jokie pašaliniai darbai ir kitiblaškantys dalykai. Rami aplinka leis ne tik išsikalbėti, bet ir tinkamaiišklausyti bei iš tikrųjų išgirsti savo partnerį.

 

2. Išklausykite ir išgirskitevienas kitą

Gali būti, kad jūsų partneriuipradžioje bus sunku priimti ir sutikti su tuo, ko norite jūs – lygiai taip patgalite jaustis ir jūs pats. Būtent dėl to nuoširdus pokalbis yra toks svarbus.Svarbiausia, kad pokalbis netaptų kaltinimų lavina arba vertimu daryti tai, kokitas asmuo nenori. Kalbėjimas apie savo aistras ir seksualinius norus turibūti smagus ir jaudinantis, o ne priminti senas nuoskaudas ar sukelti naujųproblemų santykiuose. Seksualiniai santykiai turi teikti malonumą abiempartneriams, todėl turite gerbti vienas kitą ir kartu atrasti geriausiussprendimus jūsų norų įgyvendinimui.

 

3. Pamirškitebet kokius vertinimus ir kaltinimus

Kitas svarbus patarimas –atsisakyti bei kokių savęs ar savo partnerio kaltinimų, išjuokimo arpasišlykštėjimo jo mintimis ir norais. Vienas iš didžiausių gero sekso priešų –nuoširdumo stoka. Mūsų gyvenimuose ir taip labai daug vertinimų iš draugų, bendradarbių,pašalinių žmonių pusės, todėl dažnai bijome atsiverti ir savo artimam žmogui,nes mums atrodo, kad ir jis gali neigiamai sureaguoti į mūsų žodžius, išjuoktiar atstumti, ne taip suprasti. Tačiau jeigu mūsų santykiai yra iš tikrųjųsveiki ir stiprūs, nėra tokio dalyko, kuris galėtų mus atstumti nuo mūsų artimožmogaus. Todėl ir kiekvieno iš mūsų troškimai bei geismai turi stiprintiintymumą, o ne kurti sienas tarp mūsų.

 

4. Neskubėkite

Kai turime stiprių troškimų,visada norisi kuo greičiau juos įgyvendinti. Kiekvienas svajojame, kad užtektųtik pasakyti, ko nori, ir mūsų partneris susijaudintų nuo šių minčių taipgreitai, kaip ir mes ir būtų pasiruošęs iš karto viską išpildyti. Tačiau svarbuneskubėti ir nenusivilti. Mintyse viskas dažnai atrodo tiesiog tobula. Realiamegyvenime tobulumas vargu, ar egzistuoja. Mūsų partneriui gali nepavykti iškarto viską padaryti teisingai, taip kaip viską įsivaizduojame mes (ypač, kadneretai yra labai sudėtinga perteikti žodžiais mūsų mintis ir vaizdinius). Neiš karto jums ar jūsų partneriui gali būti lengva išpildyti tai, ko abu norite.Ne visada pavyks išvengti gėdos ar sutrikimo jausmo. Būtent todėl svarbu neskubėti,o judėti link savo fantazijų išpildymo žingsnis po žingsnio, tobulinant seksualinėsfantazijos įgyvendinimą. Taip pat svarbu pasidžiaugti ir padėkoti partneriui užjo pastangas įgyvendinti mūsų seksualines svajones, pasakyti, kaip gera mumsbuvo dėl to, ką darė partneris. Mūsų nusivylimas ar nepasitenkinimas gali labaistipriai pažeisti mūsų partnerio pasitikėjimą savimi, o tai savo ruožtu gali sukeltinepataisomą žalą ir mūsų intymiam gyvenimui.

 

5. Kiekvienas iš partneriųturi lygias teises

Dalinimasis seksualinėmisfantazijomis reiškia, kad kiekvienas iš partnerių gali nuoširdžiai ir laisvaipapasakoti apie savo troškimus ir būti išklausytas. Juk porą sudaro du žmonės,todėl nei vieno partnerio seksualiniai troškimai neturi užgožti kito troškimų,arba būti mažiau reikšmingi.

Jeigu susidaro konfliktinėsituacija, svarbu kartu atrasti galimybes ją išspręsti. Pvz., jeigu abupartneriai svajoja apie tai, kad užimti dominuojančią poziciją sekso metu,galima paprasčiausiai susitarti pasikeisti vaidmenimis – vieną dienądominuojantis vaidmuo atiteks vienam partneriui, kitą – kitam. Balsavimas

Žiūrėta: 8557   |   Balsų: 23   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345