Pradžia » Seksas » Geras seksas
Geras seksas
loading...

Seksas nėra vien tik greita sueitis po kelių bučinių ir privalomų glamonių. Jeigu tavo svajonė yra seksas kokio nepatyrei, turi išmokti, kaip tinkamai sujaudinti savo partnerę ir leisti jai jaustis laisvai sekso metu. Keletas labai paprastų patarimų, kurie gali ženkliai pagerinti lytinį gyvenimą ir išmokti tinkamai pamaloninti moterį.

Skirk pakankamai laiko glamonėms
Vyrai neretai apsiriboja keliomis minutėmis „privalomų“ bučinių, keliomis minutėmis „privalomų“ prisilietimų krūtinės srityje ir kartais keliomis minutėmis oralinio sekso, skubėdami kuo greičiau pereiti prie „tikrojo reikalo“. Tačiau tai nėra tai, ko nori moterys! Skirk daugiau laiko glamonėms prieš seksą, liesdamas jautriausias moters vietas – vidinę šlaunų dalį, pilvą, kaklą, krūtis, delnus – tas vietas, kuriose moteriai prisilietimai, bučiniai, švelnūs pakandžiojimai patinka labiausiai. Daugelis moterų patiria orgazmą glamonių metu, jei tik vyras neskuba ir skiria jai pakankamai dėmesio. O tai reiškia geresnį seksą tiek jai, tiek tau.

Glamonių metu skirk dėmesio ne tik svarbiausioms erogeninėms zonoms  
Glamonės neturi apsiriboti krūtine, lytiniais organais ir bučiniais į lūpas. Moteris turi daug daugiau erogeninių zonų – todėl pirštais, lūpomis ar netnosies galiuku keliauk po visą jos kūną, stebėdamas, kuriose vietose prisilietimai sukelia moteriai daugiausiai malonumo.

Paerzink ją
Pavyzdžiui - pradėk švelniai bučiuoti vidinę šlaunų pusę ir pakvėpuok šiltu oruvirš jos makšties, tačiau neliesk ir nebučiuok šios srities. Grįžk prie bučinių šlaunų srityje, tada vėl nusileisk iki makšties ir vos juntamai pabučiuok ją arpaliesk liežuviu. Daryk taip, kol partnerė pradės maldauti tavęs paliesti ją stipriau, įeiti į ją ar pamaloninti oraliniu seksu.

Daugiau oralinio sekso
Daugelis vyrų retai pamalonina savo partneres oraliniu seksu. Tačiau jei žinai, kaip tinkamai tą padaryti, oralinis seksas yra paprasčiausiais ir greičiausias būdas suteikti moteriai orgazmą. Be to, jeigu padėsi gauti daugiausiai malonumo oralinio sekso metu, moteris bus daug jautresnė ir aktyvesnė sueities metu.

Išmok sujaudinti ją žodžiais
Moterims nepatinka tylūs ir nekalbūs lovoje vyrai. Jeigu sekso metu visą laikątyli, ji nežino, ar tau patinka mylėtis su ja, ar patinka tai, ką ji daro, kaip tave liečia. Tai tiesiog „išjungia“ bet kokį susijaudinimą. Pagalvok – ar taulabiau patiktų moteris, kuri tiesiog gulėtų ir tylėtų sekso metu, ar moteris, kuri šauktų tavo vardą iš malonumo? Taigi, taip pat yra ir moterimis, todėl turi išmokti, kaip sujaudinti moterį seksualiais pokalbiais, kuždesiais įausytę ir panašiai.

Naudok daugiau akių kontakto
Seksualus akių kontaktas didina malonumo jausmą ir sukuria ryšio tarp tavęs ir partnerės jausmą, o tai – vienas iš maloniausių dalykų, kurio net neįmanoma aprašyti žodžiais.

Skirk moteriai pakankamai dėmesio po sekso
Po lytinio akto moteris yra labai jautri ir pažeidžiama. Todėl jeigu paprasčiausiai apsisuki ant kito šono ir užmiegi ar eini pavalgyti, pažiūrėti televizorių ar patikrinti, ar niekas neparašė žinutės, tai nubraukia visą malonumą, kurį moteris patyrė lytinio akto metu ir sukelia jai didžiausią nusivylimą. Todėl po sekso skirk laiko glamonėms, apkabinimams, bučiniams, papasakok, kokia ji tau graži ir svarbi, kaip tau patiko su ja mylėtis, liesti ją. Patikėk – tai neįkainojama investicija ir į ateitį, nes glamonės po seksokuria vis tvirtesnį seksualinį ryšį su partnere, o tai reiškia, kad kelios minutės glamonių užtikrins, kad moteris ir ateityje norės daugiau su tavim mylėtis. Ir tau net nereikės to prašyti.

Ir, be abejo, pokalbiai apie tai, kas labiausiai jaudina jus abu ir suteikia daugiausiai malonumo, visada turės įtakos geresniam seksui.Balsavimas

Žiūrėta: 19504   |   Balsų: 89   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345