Pradžia » Seksas su ... » Vienos nakties nuotykis
Vienos nakties nuotykis
loading...

DaVienos nakties nuotykisugelis esame girdėję terminą “vienos nakties nuotykis”.  Jei nežinote, ką jis reiškia, paaiškinu. Tai yra vienkartinis seksas su nepažįstamu žmogumi, su kuriuo Jūs daugiau niekada nebesimatysite. Po tokios nakties drąsiai galima sakyti “atsimenu viską, išskyrus Jo vardą”, nes, tiesą sakant, asmeninė informacija čia net neturi reikšmės.  

Iš pradžių pažvelkime į mokslinę šio reikalo pusę. Tyrėjai, besigilinantys į šį reiškinį, domisi priežastimi, kodėl žmonės apskritai nori vienkartinių lytinių santykių, kas slypi vyrų ir moterų pasąmonėje. Su vyrais viskas paprasčiau, jie tiesiog nori patenkinti seksualinius poreikius. Tačiau paklausus moterų, kodėl Joms patinka vienos nakties nuotykiai, tiriamosios buvo linkusios atsakyti pasijutusios pamalonintos, kad vyrai Jomis susižavėjo, gera buvo jaustis trokštamoms. Bet, pasak psichologės Anės Kempbel, taip galvoti yra klaidinga, nes vyrai linkę labai stipriai nuleisti kartelę vienos nakties nuotykių partnerės paieškoms. Ji dar prideda, kad jokia moteris neturėtų jaustis pamaloninta, kad vyras nori Jos vienam kartui. Tyrimas gilinosi ir į pojūčius po vienos nakties nuotykio. Daugelis vyrų jautėsi laimingi, bet net apie pusė apklaustų moterų pareiškė didelį nepasitenkinimą, jautėsi pigios ir lengvai prieinamos. Šių negatyvių minčių priežasti buvo ne tai, kad Jos tikėjosi taip susirasti ilgalaikį partnerį, bet tai, kad Joms svarbu buvo, kad vyrai žinotų, jog paprastai Jos taip nesielgia ir tai padarė tik šį kartą. O vyrų nepasitenkinimo priežasti buvo ta, kad jie paprasčiausiai jautė vienatvę.

Kad ir kaip ten būtų, savęs tokiomis mintimis kankinti nevalia. Vienos nakties nuotykis gali būti nuostabus potyris Jūsų gyvenime. Ir tam, kad jis praeitų kuo sklandžiau, verta pažvelgti į per daug praktikos metų suformuotus vienos nakties nuotykių patarimus:

1. Įsitikinkite, kad kitas žmogus, kaip ir Jūs, nesiekia ilgalaikių santykių. Jei Jums akivaizdu, kad tam žmogui neužteks vienos nakties nuotykio, pasielkite kilniai ir nutraukite misiją. Jei sukurta tinkama nuotaika, Jūs net galite gundančiai pasakyti „Pasimylėkime šiąnakt ir niekada daugiau nesusitikime“.

2. Pasistenkite palikti rimtas emocines temas nuošalyje, nepatartina kalbėti apie šeimą, buvusius santykius ir meilę. Romantiškos nuotaikos irgi nereikia, palikite mylėjimąsi žvakių šviesoje savo ilgalaikiams partneriams.

3. Kadangi Jūs vienas kito nepažįstate, turėtumėte išsiaiškinti galimų lytiniu keliu plintančių ligų pavojų. Jei bijote apie tai paklausti ir sugadinti progą pasimylėti, bent jau naudokite apsaugai prezervatyvą. Juk nenorite namo parsinešti nepageidaujamų suvenyrų.

Vienos nakties nuotykis4. Vienos nakties nuotykiai yra puiki galimybė paeksperimentuoti. Kadangi Jūs vienas kito nepažįstate, galite sau leisti elgtis nešvankiau, nei įprasta, pasimylėti „šuniuko poza“ ir kitų dalykų, kurių Jūs seniai troškote. Svarbu nepaslįsti ant kelių dalykų. Jei nusprendėte nešvankiai kalbėti, netyčia neištarkite frazės „pasakyk mano vardą“, nes tas žmogus gali būti jį jau pamiršęs, tad situacija tikrai būtų labai nejauki. Tikriausiai akivaizdu, bet paminėtina, kad niekada nereikia leisti nepažįstamąjam Jusų surišti. Beje, nepamirškite, kad ir kitas žmogus gali norėti pasinaudoti galimybe išbandyti kažką naujo, tad būkite be išankstinio nusitatymo.

5. Mandagumas pageidautinas, tad jei baigėte pasismaginimus vėlai po vidurnakčio, galite leisti Jam ar Jai pernakvoti pas Jus, o ryte pasiūlyti puodelį kavos.

6. Jei žinote, kad niekada nebenorėsite pasimatyti su tuo žmogumi, nemeluokite ir nesakykite „aš tau paskambinsiu“. Tiesiog pasakykite, kad puikiai praleidote laiką. Jei Jus domina galimybė paversti šį žmogų sekso draugu, tai yra išsikviesti Jį, kai vėl užsimanysite pasimylėti, galite žaismingai pasiūlyti: „skambink, jei norėsi pakartoti“.

7. Sakoma, kad moterys yra tvarkingesnės. Tad jei esate vyras, ir vienos nakties galimybė pasitaikė netikėtai, o Jūsų namuose betvarkė, važiuokite pas Ją. Netvarkinga aplinka, besimėtantys nešvarūs drabužiai ar kambaryje palikti neplauti indai gali sugadinti visą nuotaiką. Rinktis Jos vietą yra gerai ir tais atvejais, jei nesate įsitikinęs, kad Ji nori tik vienos nakties nuotykio. Išeiti pačiam visada lengviau, nei išprašyti ką nors lauk.

Mintys apie vienos nakties nuotykius gundo ne be reikalo. Tai juk be galo seksualu. Tai tarsi žaidimas, kuris reikalauja medžioklės ir atneša didelį pasitenkinimą bei aistros kupinas akimirkas su nepažįstamuoju. Svarbiausia yra nepadaryti klaidų, kurios vėliau vilktųsi Jums iš paskos, ir stengtis iš šio nuotykio gauti maksimalų kiekį naudos.Balsavimas

Žiūrėta: 9853   |   Balsų: 45   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345