Pradžia » Seksas su ... » Seksas su savo buvusiuoju
Seksas su savo buvusiuoju
loading...

Seksas su buvusiuojuGal tai skamba kiek lengvabūdiškai, tačiau pasimylėti su savo buvusiu vaikinu ar mergina tik dėl pramogos yra visiškai realu. Juk būna, kad santykiai dviems žmonėms klostosi prastai, jie net gali atitikti „nesuderinamos poros“ apibrėžimą, tačiau jų seksas yra tiesiog fantastiškas. Tad, to atsižadėti nebūtina, be abejo, tol, kol vienas iš jų nesusiranda antros pusės. Elgesio etiketas šioje situacijoje yra labai svarbus. Tad iškart ir pradėkime nuo to, ko reikia vengti, jei jau nusprendėte atgaivinti lovos žaidimų prisiminimus su savo „ex“.

Norėdami savo buvusiąją paversti savo meiluže, pirmiausia turite būti įsitikinęs, kad nebejaučiate Jai jausmų ir nenorite atgaivinti Jūsų santykių. Taisyklė galioja ir Jai. Neviliokite Jos į lovą, jei siekiate tik sekso ir žinote, kad Ji norėtų daugiau. Tą daryti yra amoralu, taip pat, kaip ir naudoti seksą kerštui, jei buvote įskaudintas, ar siekti Ja pasinaudoti. Nesinaudokite seksu tam, kad susigrąžintumėte partnerį, taip tik sujauksite viską. Norėdami tik kartu smagintis lovoje, venkite pokalbių apie praeitį, Jums nereikia kartu pietauti, ar apskritai kitaip leisti laisvalaikį kartu, juk Jūs jau nesate pora, tad venkite dviprasmiškų situacijų. Kitaip galite, visai to nenorėdami, siųsti ženklus, kad norite pas Ją grįžti ir, Jums nespėjus sureaguoti, viskas susijauks.

Tai yra patarimai tų, kurie jau buvo patekę į šias situacijas ir pasidalino savo patirtimi. Seksas su savo ex gali labai apsunkinti situaciją, jei vienas iš Jūsų vis dar tikisi, kad tai suves Jus atgal į porą. Kankinsite save, jei kiekvieną kartą mylėdamiesi galvosite, kad galbūt tai buvo tas kartas, kai Ji supras, jog Jūs nuostabus ir Ji trokšta Jus susigrąžinti. Pamirškite tokias mintis ir nesivelkite į tokius santykius, jei norite daugiau, o pokalbyje apie seksą kartu nuskambėjo frazė „tai nieko nereiškia“.

Kodėl verta tai daryti. Jei Jums kartu lovoje buvo gera, abu esate laisvi, tuomet tai puikus būdas patenkinti savo libido, gerai praleisti naktį ir tiesiog pasilinksminti. Bet nepamirškite, kad tai Jūs darote tol, kol atsiras galimybė susirasti kitą antrąją pusę. Taigi, kad ir kaip Jums būtų smagu kartu užsiiminėti seksu, niekada dėl to nepraleiskite progos susipažinti su naujais žmonėmis, potencialiais partneriais.

Pabaigai, štai keli patarimai, kaip išvengti problemų, norint pasimylėti su buvusiuoju. Privalu palaukti, kol praeis pakankamai laiko. Tai svarbu tam, kad sugebėtumėte emociškai atsigauti, ypač tada, jei išsiskyrimas buvo ne iš maloniųjų. Jei bandysite tai padaryti per greitai, gali apimti nostalgija, pradėsite galvoti, kad norite Jį susigrąžinti, ir galite likti su skaudančia širdimi.

Ne mažiau svarbu yra aiškiai išsakyti savo ketinimus. Neapgaudinėkite partnerio, nesuteikite Jam netikrų vilčių. Jei seksas įvyko spontaniškai, iš karto paaiškinkite, kad tai Seksas su savo exnereiškia, jog norite tęsti nutrūkusius santykius. Galite užsiminti apie susitikinėjimą su kitais žmonėmis. Beje, jei su šiuo žmogumi teko turėti nemalonios patirties Jam elgiantis labai pavydžiai, geriau jau į tokius santykius nesivelti ir sekso partnerio ieškoti kitur.

Atsiminkite, kad Jūs su šiuo žmogumi buvote pora, pažįstate Jį pakankamai gerai, kad žinotumėte, ar Jis gali pamiršti santykius ir tiesiog mėgautis seksu. Nepamirškite ir savęs. Įsitikinkite, kad išgijote nuo nepavykusių santykių ir galite užsiimti linksmybėmis, neprisirišdami prie to žmogaus emociškai. Kad ir kaip gerai praleidote naktį, nepamirškite, kad išsiskyrėte ne be reikalo. Jūsų santykiai iširo, nes Jūs netikote vienas kitam. Atsiribokite nuo šių dalykų ir tiesiog seksualiai pasitenkinkite su buvusiuoju, kol atsiras galimybė sukurti naujus santykius su kitu Jums patinkančiu žmogumi.


Balsavimas

Žiūrėta: 8343   |   Balsų: 22   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345