Pradžia » Seksas su ... » Seksas su pagyvenusiu vyru
Seksas su pagyvenusiu vyru
loading...

Dauguma moterų ieško išmintingo ir savimi pasitikinčio vyro, kuris bus  joms mokytojas ir  gyvenimo ramstis. Todėl pastaruoju metu yra porų, kur vyras dešimtį metų vyresnis už  jo išrinktąją. Matant tokias poras kyla pagrįstas klausimas:  kaip pas juos su seksų?

Galų gale lytinis gyvenimas vaidina svarbų vaidmenį santykiuose. Yra paplitusi nuomonė, kad vyresnio amžiaus vyrai  nusileidžia  jaunesniems ypač dėl sekso.

Iš vyro perspektyvos ši situacija atrodo gana harmoninga ir pagrįsta. Gyvenimo vidurys, amžiaus krizė, pasisotinimas šeimos kasdienybe ... O jauna meilužė  galėtų suteikti naujų malonių pojūčių. Šalia jos vyresnio amžiaus vyras jausis energingas, gyvenimu besidžiaugiantis . Bus įdomu pasidalinti savo patirtimi (įskaitant seksualine) su jauna partnere.

Bet moterų pasirinkimas 10-20 metų vyresnio partnerio nevienareikšmis. Kokie yra privalumai ir trūkumai tokių santykių su moterimi ?

Privalumai:

Apskritai,  vyresnių  vyrų požiūris į seksą   yra skirtingas. Jie labiau romantiški ir neskuba suartėti. Kurį laiką jie žavi savo kompanionę, derina dvasinį ryšį. Tai suteikia moteriai saugumo ir pasitikėjimo jausmą savimi ir savo ateitimi.

Vyresnio amžiaus kavalieriai paprastai turtingi, sugeba matyti ir mąstyti daug plačiau ir toliau, nei jo jaunos meilužės bendraamžiai. Tai veikia seksualinę sritį. Brandūs meilužiai labai jausmingi, jie žino viską apie moters kūną. Priešingai nei jauni ir impulsyvūs vyrai, vyresnio amžiaus vyrai turi daugiau patirties, jie gali suteikti tikrą malonumą savo partnerei be jokių fetišistinių ir vaidybinių žaidimų.

Moterys taip pat pasirenka vyresnius vyrus, nes jie  gali save išlaikyti . Jie gerai pasirūpina savimi, savo sveikata ir išvaizda. Todėl problemų su potencija  gali ir neatsirasti, vyrų reprodukcinė sistema yra aktyvi iki 60 metų.

Daugelis pastebėjo, kad vyresnio amžiaus seksualiniai partneriai labiau atsipalaidavę lovoje, jie  žino viską apie savo norus ir nebijo rizikos.

Trūkumai:

Amžius - tai tam tikras gyvenimo būdas, monotonija ir vienodumas. Vargu ar vyresnio amžiaus  partneris dalinsis ypatinga sekso ant stogo arba ant parko suoliuko idėja. Jis greičiausiai klasikas nei seksualinis  herojus iš moterų sapnų, darys  pagal savo schemą:  žvakės, vynas, muzika, gėlės, lova. Tačiau tai gali greitai  nusibosti  jaunai ir aktyviai partnerei.

Fizinis ir psichologinis nuovargis! Yra žinoma, kad vyresnio amžiaus vyrų  ištvermingumas  yra žymiai mažesnis, negu jaunų vyrų. Taigi nereikia tikėtis  nepaliaujamų glamonių ir malonumų nakties. Vyresnis partneris greičiausiai paims kokybe, o ne kiekybe.

Žinoma, negalima  visus vyresnio amžiaus vyrus  suvienodinti. Priklausomai nuo amžiaus, gyvenimo būdo ir charakterio,  jis gali turėti problemų su potencija  ar priešingai,  gali būti nenuilstantis meilužis, pasiruošęs pralenkti jaunuolius "eržilus". Todėl renkantis pagyvenusį džentelmeną,  moteris neturėtų pasikliauti draugių patarimais  ir stereotipais, o asmenine nuomone.


Balsavimas

Žiūrėta: 6987   |   Balsų: 22   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345