Pradžia » Seksas su ... » Seksas su moterimi
Seksas su moterimi
loading...

Kalbėdami apie erogenines zonasdažniausiai išvardijame vos kelias – krūtis, lytinius organus... Tačiau pvz.,moters kūnas turi net 16 erogeninių zonų!

 

Kaklas – labiausiai jautri vieta yra sprandas. Pradėk nuomažo kaklo lopinėlio už jos ausies, vos vos prisiliesdamas prie jos odos tiksavo kvėpavimu, kol galiausiai pradėsi jį liesti pirštais. Prisilietimas turibūti lengvas, vos juntamas, tačiau nekutenti. Bučiniai šioje srityje taip patyra didelis pliusas.

 

Krūtys – taip, tai viena iš visiems gerai žinomų erogeniniųvietų, tačiau dažniausiai apsiribojama krūtų spenelių dirginimu. Tuo tarpu odavisoje krūties srityje yra jautri bet kokiems prisilietimams. Todėl glamonėjantmoterį, pradėk nuo švelnių bučinių ir kandžiojimų raktikaulio srityje, irneskubėdamas keliauk iki krūtinės. Sukamaisiais judesiais gali švelniau artvirčiau liesti krūtinę, vis didindamas apskritimą pirštais, kol galiausiai visudelnu apimsi krūtį. Speneliai turi būti paskutinis glamonių taškas, o ne pirmasir vienintelis.

 

Šonkauliai – kita jautri moters vieta yra šonkauliai artikrūtinės. Švelniai paspausk ir neskubėdamas nubrėžk pirštu, liežuviu ar netginosies galiuku kelią šonkauliais link moters krūtinės. Paįvairinimuiprisilietimams galima panaudoti pvz., plunksną. Svarbiausia – nepamiršk įjungtifantazijos!

 

Bamba – viena iš kūno vietų, kuri vieniems sukeliadidžiausią susijaudinimą, o kitus bambos lietimas gali erzinti ar per stipriaikutenti. Todėl reikėtų ištirti, kaip partnerė reaguoja į prisilietimus šiojesrityje. Jei jai tai patinka – gali išbandyti bet kokius įmanomus prisilietimus– nuo liežuviu iki braške.

 

Delnai – jeigu vertinti pagal jautrumą, tik burna/lūposir lytiniai organai yra labiau jautresni už mūsų pirštų galikus. Todėlglamonėjant partnerį, tinka tiek švelnus masažas ir prisilietimai pirštųgaliukais, tiek pirštų galiukų bučiavimas, laižymas ar čiulpimas.

 

Burna / lūpos – ypatingai intymi erogeninė zona. Žmogaus lūpos turidaugiau nervinių galūnėlių nei bet kokia kita jo kūno dalis. Būtent dėl to mustaip jaudina bučiniai.

 

Pilvas – ypatingai jo apatinė dalis yra gerai žinomaerogeninė zona. Pilvas yra arti lytinių organų, todėl jis ypač jautrus stimuliacijai.Pilvo sritis reikalauja švelnių prisilietimų – todėl švelniai pirštais brauknuo viršaus iki apačios; piešk apskritimus, įvairias linijas, žodžius arištisus sakinius, kad keisti prisilietimų greitį ir ritmą.

 

Vidinė šlaunų pusė – akivaizdi erogeninė zona, tačiau neskubėkiš karto prie partnerės lytinių organų. Skirk daugiau laiko glamonėdamas vidinękojų ir šlaunų dalį, vis paerzindamas partnerę, kai sustoji prie ribos tarppilvo ir makšties. Taip pat vidinė šlaunų dalis yra puikus pasirinkimas masažuisu losjonu ar masažo aliejais.

 

Kelio vidinė dalis – ši sritis yra labai jautri prisilietimams,todėl jie gali sukelti kutenimą. Visgi, švelnūs bučiniai šioje srityje kaitinadaugelį moterų.

 

Kojų pirštai – pradėk nuo pėdų masažo ir pereik prie švelnauskojų pirštų čiulpimo (aišku, šiuo atveju rūpinimasis asmenine higiena yrapagrindinis reikalavimas).

 

O svarbiausias patarimas yra vienas –meilė ir seksas, ir jų kokybė priklauso nuo to, kiek stengiamės pažinti savopartnerį. Erogeninių zonų išmanymas padeda mums išvengti rutinos, nes glamonesprieš lytinį aktą galime pradėti nuo vis kitos mylimojo žmogaus kūno dalies,nustebinti ir pamaloninti jį. Tai nereiškia, kad visoms moterims gali patiktiglamonės išvardintose srityse, todėl stebėk, kokie prisilietimai jai patinkalabiausiai. Paklausti apie tai, kaip ir kur jai patinka būti liečiamai taip patgera idėja.

Balsavimas

Žiūrėta: 21354   |   Balsų: 102   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345