Pradžia » Seksas ir pramogos » Seksas be įsipareigojimų
Seksas be įsipareigojimų
loading...

Seksas be įsipareigojimų

 

 

Yra natūralukalbėti apie „svajonių jaunikio“ ar „tobulos gyvenimo partnerės“ paieškas.Natūralu svajoti apie šeimyninį gyvenimą ir apie tai, kokio žmogaus norėtumešalia. Tačiau jeigu kas nors pasakytų, kad ieško gero meilužio ar meilužės,maloniam laiko praleidimui, tikriausiai susilauktų iš aplinkos nepritarimo, irnetgi pasmerkimo.

Žmonės labaidažnai pasimeta arba jaučiasi nejaukiai, kai pradedama kalbėti apie seksą.Todėl išdrįsti pripažinti, kad mūsų visai nedomina jokie įsipareigojimai aršeimos kūrimas, užtat labai rūpi galimybė patirti kūniškus malonumus, dažnaipriliginama didžiausiai nuodėmei. Štai pvz., Sekso Instituto (Niu Jorkas,Jungtinės Amerikos Valstijos) atlikto tyrimo duomenimis, 67 proc. vienišų vyrųir 58 proc. vienišų moterų prisipažino, kad palaiko seksualinius santykius sudaugiau nei vienu partneriu. Visgi, iš šio skaičiaus, 68 proc. vyrų ir 77 proc.moterų taip pat prisipažino, kad kartais jie jaučia gėdą dėl tokio savo elgesio. 

Iš tikrųjų, nėrako nerimauti ir ko gėdytis. Tai – tavo gyvenimas ir jeigu jame (bent jau kolkas) nėra vietos jaunikiui ar jaunajai, 2 vaikams ir šeimyninėms atostogoms,tai nereiškia, kad turi kažko gėdytis, ar kad kažkas su tavim negerai. Tol, kolgerbi save, savo seksualinius partnerius ir atsakingai mėgaujasi seksu, tavoasmenimis gyvenimas niekam neturi rūpėti. 

Keletaspatarimų, kaip tinkamai mėgautis seksu be įsipareigojimų.

 

Šalin gėdą!

Raktas į sekso be įsipareigojimų sėkmę yra išdidumas ir savo vertėsjausmas. Jeigu seksas be įsipareigojimų sukelia kaltės ir gėdos jausmą, taibūtinai atsispindės tavo elgesyje. Tad jeigu nori gyventi laisvai ir džiaugtislytiniais santykiais su skirtingais partneriais, pirmiausia, būtina priimti šįnorą ir nesigėdyti jo.

Jeigu viešai demonstruosi drovumą ir konservatiškumą, o už „uždarų durų“sieksi patenkinti savo seksualinius troškimus, ilgainiui tapsi veidmainiu. Tainereiškia, kad turi visiems aplink skelbti savo laisvės tiesas ir viešaidemonstruoti savo laisvą seksualinį gyvenimą. Tačiau savęs priėmimas irpasitikėjimas savimi, bei kaltės dėl savo seksualinio gyvenimo nejautimas teigiamaipaveiks tiek tave, tiek tavo gyvenimą.

 

Žinok savo standartus

Iš kitos pusės, seksas be įsipareigojimų nereiškia, kad turi sutikti sukiekvienu pasiūlymu pasimylėti. Svarbiausia, turėti savo standartus ir jųlaikytis. Susipažink ir suartėk tik su tais asmenimis, kuriuos jauti, kadtikrai nori pažinti. Kartais gali užtrukti daugiau laiko ir pastangų, kad gautitai, ko iš tikrųjų nori, tačiau patikėk, apsimoka.

  

Eik į pasimatymus

Dažnai klaidingai galvojama, kad su sekso partneriu susitinkama tikmiegamajame. Tačiau susitarimas seksui be įsipareigojimų nereiškia, kad kartasnuo karto negali veikti ką nors kartu su savo lovos partneriu ne lovoje. Aišku,svarbiausia nusiųsti aiškią žinutę – jeigu rūpi tik seksas, nereikėtųorganizuoti romantiško pasimatymo su rožėmis, eilių skaitymu, žvakių šviesa irkita romantika. Tačiau visada galima nuveikti ką nors paprasto kartu – taileidžia geriau pažinti kitą žmogų, o tai visada gerai atsiliepia ir seksui.

 

Nepasakok apie savo nuotykius

Turi gerbti tiek save, tiek savo partnerius. Visai nebūtina pasakotivisiems aplink, kokią nuostabią paukštytę ar karštą gabaliuką nukabinai praeitąnaktį. Tai – neatsakinga ir nepagarbu tavo partnerių 


Balsavimas

Žiūrėta: 12375   |   Balsų: 71   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345