Pradžia » Seksas ir pramogos » Kibernetinis seksas
Kibernetinis seksas
loading...

Kibernetinis seksas    Seksualiai save patenkinti galima keliais būdais. Tai gali būti mylėjimasis su partneriu, galima ir patenkinti save tiesiog naudojantis vaizduote arba stebint erotines scenas kompiuterio, ar televizijos ekrane. Mūsų amžiuje taip greit išsivysčiusios technologijos leidžia mums atrasti dar vieną būdą. Tai – kibernetinis seksas. Įprasta tai įsivaizduoti, kaip du žmones, sėdinčius prie kompiuterių ekranų, ir rašančius vienas kitam erotines žinutes tam, kad seksualiai sujaudintų vienas kitą ir susijaudintų patys.

   Kibernetiniu seksu užsiima ne tik vienišiai, neturintys antros pusės, bet ir poros, kurias viena nuo kitos skiria didelis geografinis atstumas. Santykiai per atstumą yra iššūkis visoms poroms, bet jei labai vienas kitą mylite, galite pasistengti santykius išsaugoti iki tol, kol vėl galėsite būti kartu. Tam neabejotinai padeda moderniosios technologijos. Tai padeda ne tik palaikyti emocinį ryšį, bet ir patenkinti savo libido. Dažniausiai tam naudojamos pokalbių programos. Galima pasitelkti ir internetines vaizdo kameras vizualiam reginiui. Tačiau, jei žmonės vieni kitų nepažįsta, retai išdrįsta parodyti savo kūną. Visgi, drąsesniems internete yra specialios svetainės, kurios ir skirtos tam, kad žmonės nevaržomai galėtų rodyti save per internetinę kamerą ir viešai tenkinti save seksualiai. Tokia auditorija Jiems, tarsi viešai masturbuojantis, gali kelti didelį susijaudinimą. Taigi, kibernetiniu seksu užsiima ne tik vienišiai, nerandantys antros pusės, bet ir poros, atskirtos viena nuo kitos atstumu bei žmonės, turintys fetišų, kuriuos gali patenkinti internete.

    Kibernetinis seksas turi didelį privalumą - ne tik nereikia atskleisti savo asmenybės, bet ir nereikia rašyti to, kas iš tiesų vyksta, puikiausiai galima naudotis savo fantazija, o kitas žmogus į ją atsako. Galima susigalvoti bet kokią išvaizdą, bet kokį krūtinės, ar vyriško pasididžiavimo dydį (žinoma, jei Jūsų tikslas yra tik pasilinksminti, o ne susirasti partnerį tikrame gyvenime). Yra žmonių, kurie gyvenime nėra pakankamai drąsūs išsakyti savo seksualinius norus. Pavyzdžiui, jei juos traukia grubesnis sekso stilius, bet jie nesijaučia jaukiai tai atskleisdami partneriams realiame gyvenime. Virtualioje erdvėje šie žmonės tai gali daryti nevaržomi.

    Internete esantys kibernetinio sekso puslapiai egzistuoja jau kuris laikas. Ten, kur galima žmogų stebėti ekrane ir net apie tai diskutuoti, buvo pastebėta, kad ne retai žmonės pageidauja, kad asmuo ekrane rodytų ne tik privačias savo kūno vietas, bet Juos domino ir veido išraiškos. Pastebėjus tokių norinčiųjų tendenciją, atsirado puslapis, kuriame žmonės patys gali įkelti vaizdo įrašus, kuriuose matomas tik jų veidas Jiems tenkinant save seksualiai (Beautiful Agony).

    Pradėti užsiimti virtualiu seksu nėra sunku, o pradėjus, tai net gali tapti įpročiu. Nesvarbu, ar nuspręsite tai daryti tik susirašinėjant, ar su mokrofonu, o gal ir su vaizdo kamera, bet kuriuo atveju Jums prireiks nemažai vaizduotės. Susiradus pokalbio partnerį, pirmiau reiktų pasistengti Jį pažinti, kadangi skirtingiems žmonėms patinka skirtingi dalykai. Žinojimas, ar Jam labiau patinka švelnūs žodeliai, ar vulgarios kalbos, yra raktas į sėkmę. To nežinodami, greitai nuvilsite partnerį ir Jis eis ieškoti geresnio pašnekovo kitur. Jei svarstote, ar verta naudotis mikrofonu, pagalvokite, kad kai būsite stipriai susijaudinęs, spausdinti tekstą kompiuterio klaviatūra gali būti labai sunku. Jei visgi neturite nei mikrofono, nei kameros, pasiūlykite partneriui Jums tenkintis vienas po kito. Tai yra, pirmiausia rašykite Jūs, kols Jis baigs, tada tegu partneris rašo Jums, kol baigsite Jūs. Jei nelabai žinote nuo ko pradėti, visada galite klausti, ką žmogus kitapus ekrano vilki. Tikriausiai patys suprantate, kad jei vilkite nusidėvejusius marškinėlius ir senus treningus, teks pameluoti apie tvirtai prie kūno prigludusius drabužius ir seksualius apatinius.

    Jūsų mintys gali pakrypti kaip tik norite. Galite pasakoti, ką darote sau, arba bandyti apibūdinti tai, ką darote partneriui. Svarbu naudotis fantazija. Kai baigsite, padėkokite partneriui už gerai praleistą laiką. Jei jis ir nebuvo gerai praleistas, vistiek būkite mandagūs, žmogaus įžeidinėti nereikia. Kad ir kaip būtų, juk laikas praėjo ne veltui, nes įgavote patirties.Balsavimas

Žiūrėta: 9423   |   Balsų: 20   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345