Pradžia » Seksas ir nėštumas, gimdymas » Seksas nėštumo metu
Seksas nėštumo metu
loading...

Seksas nėštumo metu

Dažniausiai būsimi tėvai nėštumo metu nenori mylėtis nes galvoja, kad seksas gali pakenkti vaisiui, kad vaisius supranta kas vyksta arba jaučia įtampą dėl būsimos tėvystės naštos. Tačiau seksas nėštumo metu yra labai normalus ir sveikas dalykas, seksas vaisiui pakenkti gali tik keliais išskirtiniais atvejais: jei atsiranda pilvo skausmai ir susitraukimai, kraujuojate, turite gimdos kaklelio problemų, žemai nusileidusi placenta arba jei partneris serga lytinių organų pūsleline. Mylintis nėštumo metu vaisiui pavojaus nėra. Kūdikį apsaugo gimdos skysčiai, o jeigu jums patyrus orgazmą kūdikis pradeda stipriau judėti, taip yra tik dėl to, kad padidėja jūsų širdies ritmas, o kūdikis tikrai nesupranta kas iš tiesų vyksta. 

Kai kurioms moterims mylėtis nėštumo metu yra dar maloniau! Taip yra dėl keletos priežasčių. Visų pirma dėl padidėjusio hormonų lygio makštis tampa drėgnesnė, moters pojūčiai pasidaro stipresni nes padidėja kraujospūdis į dubens sritį, o dėl to pabrinksta lyties organai. Taip pat nėščios moterys kartais labiau atsipalaiduoja nes nebereikia rūpintis pastojimu ir kontracepcija, dėl to jos jaučiasi seksualesnės ir labiau mėgaujasi seksu. 

Tiesa pasitaiko atvejų kuomet nėštumo metu seksualinis potraukis sumažėja. Tai gali nulemti tas pats hormonų pokytis organizme, jeigu moteris nesidžiaugia nėštumu tai gali būti viena iš sumažėjusio seksualinio potraukio priežasčių. Pykinimas nėštumo pradžioje ir nuovargis gali lemti seksualumo sumažėjimą. 

Tam tikros pozos pavyzdžiui misionieriaus gali pradėti kelti diskomfortą. Tuomet pravartu žinoti bent keletą sekso pozų tinkančių besilaukiančioms moterims:
Tradicinė "Kaubojės" (angliškai cow girl) poza, kuomet moteris užlipa ant gulinčio vyro ir pati juda aukštyn žemyn, taip moteris galės kontroliuoti penetracijos gylį, o pilvas nebus spaudžiamas.
"Šaukštų" poza - tai seksas ant šono. Abu partneriai atsigula ant šono, vyras atsigula moteriai iš nugaros ir penetruoja ją iš galo. Šioje pozoje vyras galės stimuliuoti ir moters klitorį, tačiau kartais jam teks iš burnos išsiimti moters plaukus...
Ant lovos krašto  - moteris atsigula ant nugaros ir nuleidžia kojas ant žemės arba duoda jas laikuti vyrui, kuris klūpėdamas ant žemės ją penetruoja.

Vis tik nėštumo metu seksas turėtų būti ramesnis, švelnesnis, be smurto. Nesimylėkite tokiose vietose, kur yra didelė galimybė susižeisti (pvz.: paslysti duše arba nukristi nuo lūžtančio stalo). Nenaudokite sekso žaisų, kremų ar lubrikantų kurie galėtų sudirginti jus arba vaisių.

 

 Balsavimas

Žiūrėta: 7314   |   Balsų: 23   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345