Pradžia » Seksas ir amžius » Seksas, kai Jums apie 40 metų - vyrams
Seksas, kai Jums apie 40 metų - vyrams
loading...

Sulaukus 40-ties metų vyro lytinis gyvenimas ir toliau keičiasi. Jis keitėsi nuo pat jaunystės. Neverta nieko apgaudinėti ir bandyti kažką dėl to padaryti, geriau susitaikyti su pasikeitimais ir į juos žiūrėti pozityviai.

Apie pusė visų vyrų virš 40 metų susiduria su vienokiais ar kitokias erekcijos sutrikimais. Tai nebūtinai reiškia impotenciją. Dažniausiai tai menki sutrikimai.  O gal tai visai nesutrikimai? Seksas po 40 metų - tai nauja pradžia. Jeigu nebeužtenka pagalvoti apie seksą arba pamatyti savo partnerę, kad sulauktumėte erekcijos, tai dar nereiškia, kad kažkas jums blogai! Atsiminkite tas dienas kai buvote paauglys, erekcija pasireikšdavo visada ne laiku ir ne vietoje.
Dabar šios problemos nebeliko. Priešingai, dabar seksui skirsite daugiau laiko, "įžanga" bus ilgesnė, daugiau bučinių, glamonių. Jūsų partnerė taip pat bus dėmesingesnė, seksas užtruks ilgiau, galėsite labiau juo mėgautis. Bėgant metams gali sulėtėti ir sekso tempas. Išnaudokite tai - mylėkitės neskubėdami, rūpestingai, atraskite naujas pozas. Jeigu vakarais esate pavargę, galite mylėtis ryte arba dieną, savaitgaliais. Šeštadieninis seksas duše arba lovoje, romantiški pusryčiai su gėlių puokšte ant stalo ir seksas! Kas gali būti geriau?
Tiesa jeigu vis tik erekcijos pasiekti nepavyksta, vertėtų pasikonsultuoti su gydytoju. Jeigu vartojate vaistus (pvz.: kraujotakos sistemai ar širdies  darbui stiprinti, antidepresantus ar pan.), gali būti, kad būtent šie vaistai slopina erekciją.

Žengiant į penktą dešimtį kai kurių vyrų organizme sumažėja tostesterono kiekis. Dėl to gali slėgti bloga nuotaika, mažesnis seksualinis potraukis, mažesnis kūno plaukuotumas, mažesnė raumenų masė. Šeimos gydytojas gali ištirti tostesterono kiekį atlikęs kraujo testą. 

Spręsti psichologines problemas geriausiai padės specialistai, tačiau yra keletas paprastų dalykų, kuriuos galima išbandyti pačiam:
Išmėginkite naujas pozicijas. Moterų tarpe populiariausia yra misionieriaus pozicija, o vyrų tarpe populiariausia pozicija - moteris viršuje. Išbandykite ir kitas pozicijas: šuniuko, šaukšto pozicijas ir pan.

Kaip jau minėjome anksčiau, pabandykite mylėtis kitu - ne įprastu laiku - ryte arba dieną. Turėsite daugiau jėgų ir pajusite naujų potyrių.
Seksualinį gyvenimą paįvairinti labai padeda "išėjimas" iš miegamojo. Pasimylėkite bet kuriame kitame kambaryje, tik ne miegamajame - vonioje, svetainėje, virtuvėje, rūsyje ar pan. Tai padės paįvairinti rutiną. Jeigu nėra aplinkinių žmonių, pasimylėti galite ir kieme arba balkone.

 

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 5713   |   Balsų: 17   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345