Pradžia » Seksas ir amžius » Seksas, kai Jums apie 40 metų - moterims
Seksas, kai Jums apie 40 metų - moterims
loading...

Seksas, kai Jums apie 40 metų - moterims

Moterys sulaukusios 40-ties metų dažniausiai susiduria su šiomis problemomis:
Klimaksas ir menopauzė - moters vaisingumo ir mėnesinių išnykimas. Menopauzė prasideda dėl susilpnėjusių kiaušidžių. Kelis metus prieš menopauzę moters organizme pakinta hormonų pusiausvyra, tai vadinama klimaksu. Klimaksas taip pat gali trukti dar kelis metus po menopauzės pradžios. Klimakso metu moterį gali kankinti įvairūs negalavimai: sutrinka mėnesinių ciklas, pila prakaitas, padidėja jautrumas ir dirglumas, stipriau plaka širdis, svaigsta galva, padažnėja nuotaikų kaita ir pan. Po kurio laiko hormonų lygis organizme stabilizuojasi. Klimakso metu gydytojas gali skirti hormoninių vaistų, kurie sumažins simptomus. Menopauzė prasideda 45-55 gyvenimo metais. 

Priešmenstruacinis sindromas (PMS) -  pasikartojantys simptomai, kurie pasireiškia antroje mėnesinių ciklo dalyje ir baigiasi prasidėjus mėnesinėms. Pagrindiniai PMS simptomai:
Dirglumas, mieguistumas, raumenų skausmai, beviltiškumo jausmas, prasta nuotaika, galvos svaigimas, prakaitavimas ir kt. 
Dauguma moterų PMS simptomai gyventi per daug netrugdo, tačiau daliai moterų simtopai trugdo normaliai gyventi - sunku dirbti, susikaupti, bendrauti. 

Sulaukus 40-ties gali dažniau pasireikšti ir šios problemos:
Nuovargis
Nerimas
Nemiga
Galvos skausmai
Svorio augimas
Aistros trūkumas gyvenimui ar partneriui 

Tačiau jūsų laukia ir daugybė teigiamų pasikeitimų, susijusių su pasitikėjimu savimi ir savęs priėmimu tokia kokia esi. Subrendusi moteris dažnai labiau pasitiki savimi, nesidrovi savo kūno ir žino kas lovoje ją patenkina. Subrendusi moteris yra įgijusi daug seksualinės patirties, turėjo daug "praktikos", o praktika tai kelias link tobulumo. Be to greičiausiai eisite anksčiau miegoti, tai reiškia, kad dažniau užsiiminėsite seksu dar prieš vidurnaktį, turėsite daugiau jėgų ir dažnai būsite blaiva - o tai puikaus sekso pagrindas. Galiausiai baigėsi "Mamytės" stadija, nebemaitinate krūtimi, galbūt netgi jūsų figūra grižo į prieš gimdybinę stadiją. Vėl pasijusite seksuali. Greičiausiai jūsų vaikai jau tokio amžiaus, kai nuolatinė priežiūra nėra būtina, o galbūt jie netgi padeda tvarkytis namuose. Todėl galite dažniau pabūti dviese su savo partneriu, daugiau dėmesio skirti sau.

 Balsavimas

Žiūrėta: 8084   |   Balsų: 7   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345