Pradžia » Seksas ir amžius » Seksas, kai Jums apie 20 metų
Seksas, kai Jums apie 20 metų
loading...

Seksas, kai Jums apie 20 metų
Jauna pora
Seksas, seksas, seksas... Argi būna diena, kai apie tai nepagalvojete? Žmogaus organizme tuo metu labiausiai šėlsta hormonai. To pasekoje Jūsų fantazija nenuilstamai kuria seksualinius vaizdinius. Dvidešimties metų vaikinai paprastai tiesiog negali nustoti apie tai galvoti, o merginų galvose šiame amžiuje dažniausiai pasireiškia eksperimentinės fantazijos, dažnai siejamos su kita tos pačios lyties atstove. Ne tik mintys sukasi apie tokius dalykus, bet ir veiksmai puikiai atspindi troškimus, mat tokio amžiaus vaikinai ir merginos dažniausiai leidžiasi į eksperimentus. Tai pasireiškia ne tik biseksualia patirtimi, bet ir seksualiniais žaidimais tryse. Tyrimai parodė, kad jaunesnės poros žymiai labiau linkusios ir išbandyti kuo įvairesnes sekso pozas. Kadangi pokalbiai apie seksą tampa populiari tema tarp bendraamžių, nenuostabu, kad po trumpų diskusijų apsilankymas striptizo klube draugams pasirodo puiki savaitgalio pramoga.

Kad ir kaip viskas atrodo gražu, staiga pasireiškia keisčiausias paradoksas. Atrodytų, dvidešimties metų amžiaus visi esame pačiame gražume, tiesiog spindime seksualumu, tačiau į galvą pradeda lįsti kvailos mintys, apie tai kaip Jūs nekenčiate savo kojų, esate per stora, nes sveriate 3 kilogramais per daug, kurios griauna Jūsų pasitikėjimą savimi ir trukdo, norint patenkinte seksualines aistras. Iš tiesų, ne gražūs žurnalų viršeliai, o Jūs patys sau gadinate malonumą. Reikia suprasti, kad modeliai, kuriuos matote žurnaluose, daro sunkiai suvokiamus dalykus, kad atrodytų taip, kaip nori, o dar pagalvokite apie tai, kiek valandų tenka praleisti retušuojant nuotraukas, kol jos tampa „tobulos“... Jūs privalote pamilti savo kūną tokį, koks jis yra, nes kitaip nesugebėsite pasiekti orgazmo ir pilnai mėgautis seksualine patirtimi.

Seksas dvidešimtiesKalbant apie orgazmą, klaidinga manyti, kad moterys  jį pastoviai pasiekia mylėjimosi metu. Tiesą sakant, tik viena trečioji moterų gali džiaugtis reguliariu pasitenkinimu sekso metu. Daug moterų jaučia didesnį malonumą, kai stimuliuojamas Jų klitoris, nei tiesioginės sueities metu. O didžiausia klaida, kurią Jos daro – tylėjimas ir pasiekto orgazmo suvaidinimas. Jei bijote partneriui pasakyti, kad nepatiriate pilno malonumo, tiesiog pasiūlykite išbandyti ką nors naujo, yra sekso pozų, kurių metu dėl trinties yra stimuliuojamas klitoris, arba galite tai daryti rankomis. Verta nepamiršti masturbacijos. Skirkite laiko sau, patyrinėkite savo kūną, raskite jautrausius taškus ir greitai nepasiduokite – nepamirškite, kad vidutiniškai orgazmą galima pasiekti tik po 20-40 minučių.

Pamirškite kompleksus ir mėgaukitės naujais potyriais. Seksas, kai Jums 20 metų, gali būti fantastiškas - juk esate jauni ir kupini energijos. Skirkite ją malonumams, o ne jaudinimuisi, kad ne viskas vyksta taip, kaip norite. Nepamirškite, kad tokiame amžiuje daugelis yra dar nepatyrę, tad neskubėkite teisti partnerio seksualinių gabumų. Viskas ateis savu laiku.


Balsavimas

Žiūrėta: 8532   |   Balsų: 47   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345