Pradžia » Pirmas kartas » Pirmasis kartas
Pirmasis kartas
loading...

Pirmas kartasDažniausiai meilės santykiai nuo lytinių santykių yra neatsiejamas dalykas. Nesvarbu, ar, Jūsų nuomone, tai turi vykti tik iš meilės, gal tik po vestuvių, o gal Jūs esate vienas iš tų žmonių, kuriems seksas ir meilė yra du skirtingi dalykai. Kad ir kaip bebūtų, Jums teks susidurti su Pirmuoju kartu. Be abejonės, tai yra ypatingas dalykas, tik, deja, ne visada pateisinantis lūkesčius. Neretai žmonės įsivaizduoja Pirmajį kartą, kaip kažką be galo romantiško, stebuklingo ir nepamirštamo. Pirmas kartas tikrai bus nepamirštamas, tačiau romantiką ir stebuklus dažnai išsklaido ilgas krapštymasis, kol pagaliau randama, kur visgi Jis turi lįsti. Tad jei ruošiatės Pirmam kartui, būtinai apsišarvuokite kantrybe. Svarbu ir tai, kad tą darytumėte tik jei tikrai norite. Jei leisitės spaudžiami bendraamžių, ar vien tik dėl to, kad norite pagaliau prarasti nekaltybę, vėliau galite turėti psichologinių pasekmių. Tikrai svarbu yra pasitikėti savo partneriu ir jausti, kad galite su juo nuoširdžiai pasikalbėti. Bendravimas tikrai padės, jei bijote, ar jaučiatės nejaukiai be drabužių. Merginoms Pirmojo karto metu gali skaudėti, kadangi plyšta mergystės plėvė. Dėl to gali būti kraujo, bet ne visada. Yra atvejų, kai merginoms mergystės plėvė suplyšta atsitiktinai, Joms net nežinant, pavyzdžiui sportuojant ar jodinėjant arkliu. Beje, po Pirmojo lytinio akto merginos gali kraujuoti ir keletą dienų, tad išsigąsti nereikia. Tačiau, jei Jums neramu, nebijokite nueiti pas ginekologę konsultacijai.


Apsauga

Iš kažkur yra kilęs mitas, kad pirmo karto metu mergina negali pastoti. Tiesa ta, kad tikimybė pastoti pirmojo lytinio akto metu yra tokia pati, kaip ir bet kurio kito karto metu, todėl reiktų naudoti apsaugą. Bėda ta, kad dažnai jaunuoliai, norėdami nusipirkti prezervatyvų, jaučia gėdą, o net ir išdrįsę jų įsigyti, gali patirti sunkumų pirmojo karto metu. Daug vaikinų prisipažįsta, kad jiems buvo sunku, arba, kad jie iš vis nesugebėjo užsudėti prezervatyvo per pirmąjį bandymą. Nusiteikite tam, kad Jums paprasčiausiai teks išmokti tą daryti. Visada, žonoma, yra galimybė naudoti kitas kontraceptines priemones, pavyzdžiui kontraceptines tabletes.


                                                                                                                                         Lytinis aktas
Pirmas kartas
Tam, kad galėtumėte mylėtis, reikia būti pasiruošus ne tik emociškai, bet ir fiziškai. Ir vaikinas, ir mergina turi būti seksualiai susijaudinę. Tai reiškia, kad nuo bučinių, vienas kito lytėjimo, trynimosi ir panašiai, vaikinas turi patirti erekciją, o merginos intymi vieta turi būti pakankamai sudrėkusi, kad vaikinui būtų lengva į ją įeiti. Kai šios sąlygos įvykdytos, galima pradėti mylėtis. Svarbu pasirinkti patogią sekso pozą, kad abu partneriai jaustų malonumą. Dažniausiai poros renkasi misionieriaus pozą, kai abu partneriai guli, vaikinas būna viršuje. Populiaru tai daryti ir merginai esant viršuje. Pirmam kartui stenkitės pasirinkti vietą, kurioje jaučiatės saugūs, ramūs ir galite atsipalaiduoti. Šiuo atveju skubėjimas yra netoleruotinas dalykas, tad geriau tai darykite, kai žinote, kad galite užtrukti tiek, kiek norite.


Galimi nusivylimai

Orgazmo nepatyrimas yra dažna problema merginoms. Tai gali būti dėl patirties trūkumo, partnerio nežinojimo, kurių merginos vietų stimuliavimas sukelia Jai didžiausią malonumą. Problemą gali sukelti ir nerimavimas apie galimas pasekmes, ne visiškas įsititkinimas, kad esate pasiruošusi lytiniams santykiams. Dažniausiai vaikinai jaudinasi dėl to, kad viskas baigsis per greitai. Bet neverta dėl to nusiminti, tai juk Pirmas kartas ir tai visai nereiškia, kad taip bus visada. Tiesiog reikia įgauti patirties. Jei vaikinai jaudinasi ir nesugeba nusiraminti, gali kilti ir kitos problemos, pavyzdžiui orgazmo nepatyrimas ar erekcijos praradimas. Tokių problemų išvengsite, jei pašalinsite įtampą, atsipalaiduosite. Galite išbandyti masažą ar šiaip švelnius erotiškus palytėjimus. Viena iš galimų merginų problemų – tai per mažas sudrėkimas. Jei bandysite mylėtis nesant pakankamam kiekiui išskyrų, gali perštėti. Šią problemą gali kelti nervinis susijaudinimas, netinkamos kontraceptinės tabletės, o kartais tiesiog dėl netinkamos mėnesio dienos, kai merginos kūnas išskiria mažiau išskyrų. Dėl to verta šalia turėti lubrikanto, kurio galima įsigyti parduotuvėse. Problemų tikrai bus mažiau, jei tik atsipalaiduosite ir jausitės jaukiai.


Balsavimas

Žiūrėta: 52236   |   Balsų: 182   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345