Pradžia
Oralinis seksas moterims
loading...

Oralinis seksas moterims

            Oralinis seksas moterims, dar vadinamas kunilingu. Vienoms moterims gali labai patikti, o kitoms priešingai - atrodyti atstumiantis, nepatrauklus ir nesukeliantis didelio malonumo.

             Pagrindinės priežastys kodėl moteris nenori oralinio sekso: 

Moteris turėjo blogos patirties, oralinis seksas jai niekada nesukėlė didelio malonumo;

·      Moters intymios vietos tiesiog nėra labai jautrios stimuliavimui liežuviu;

·      Moteris nepasitiki savimi, mano, kad jos intymios vietos nėra "šviežios" ar patrauklios, nenori, kad vyras liestu jas liežuviu ir arti laikytų veidą.

·     Vyras tiesiog nemoka tinkamai atlikti oralinio sekso.

Šis straipsnis supažindins jus su pagrindiniais principais, kurie padės patenkinti jūsų moterį oraliniu būdu.

 

Bendravimas

            Kiekvienas asmeninių santykių ar sekso ekspertas patvirtins, kad visų svarbiausia yra tarpusavio komunikacija. Norint suteikti gerą oralinį seksą svarbiausia bendrauti su savo partneriu. Kadangi vyrai nemoka skaityti minčių, o atspėti ko mergina tikisi oralinio sekso metu yra tas pats, kas atspėti, ką restorane ji užsisakys iš meniu, belieka tiesiog paklausti ko ji nori. Moteris geriausiai jaučia savo kūną ir gali pasakyti kas jai patinka, o kas ne. Žinoma, per ilgus gyvenimo metus vyras ir moteris pradeda gerai pažinti vienas kitą, tačiau tam tikrame santykių etape jie vis tiek turėjo išsiaiskinti kas kam patinka ir nepatinka.

            Dėl vienokių ar kitokių priežasčių, kai kurios merginos taip paprastai nepasakys kas joms patinka. Kai kurios moterys tiesiog nežino kas joms patinka. Kitos nedrįsta įvardinti kas joms sukelia didžiausią malonumą. Galbūt jūs neesate pakankamai artimi, kad mergina tiesiogiai pasakytų kokius judesius turite atlikti su savo liežuviu. O galbūt merginai tokie pokalbiai yra nepriimtini dėl konservatyvių įsitikinimų - galbūt mergina tiesiog gėdijasi pasakyti tokias frazes kaip: "man patiktų, jeigu tu liežuviu mano klitoriui papasakotum pasaką apie snieguolę ir septynis nykštukus".

 

Jūs siūlykite, ji rinksis 

            Jeigu jūsų mylimoji tiesiog ima ir pasako, kas jai patinka, o kas ne, jūsų bėdos baigtos - tiesiog darykite tai, kas jai patinka ir venkite to, kas nepatinka. Tačiau jeigu jūsų mergina tiesiogiai to nepasako, yra kitų būtų išsiaiškinti, kas teikia jai malonumą - tiesiog vardinkite visus "patiekalus" esančius meniu ir žiūrėkite kaip ji reaguoja. Pradėkite nuo švelnių ir lėtų liežuvio judesiu, po to padidinkite temą, vėliau padidinkite ir spaudimą. Pabandykite grubesnius judesius. Pabandykite vingiuoti liežuviu į šonus, sukite ratus, atlikite judesį "aukštyn-žemyn". Kai kurios merginos mėgsta, kai vyras čiulpiajų klitorį. Jeigu jūs visiškai nežinote nuo ko pradėti, tiesiog rašykite liežuviu visą abėcėlę nuo A iki Ž. Klitorį stimuliuokite ne tik liežuviu, bet ir lūpomis. Tačiau nepamirškite ir kitų erogeninių zonų, stimuliuokite ir vaginą, ir lytines lupas, ir aplinkines zonas. Atskleiskite savo mylimajai visas savo fantazijas - tegul ji renkasi, kas jai patinka. Nepamirškite būti entuziastingas! Jūs juk nenorėtumėte, kad jums oralinį seksą darytų miegančioji gražuolė? Ar esate girdėję šmaikštu posakį - jeigu po kunilingo jūsų akių vokainėra lipnūs - jūs nebuvote pakankamai entuziastingas.

Požymiai, kad merginai patinka tai ką darote

            Pateikęs keletą skirtingų kunilingo "pasiūlymų" pastebėsite, kaip mergina į juos reaguoja. Štai keletas požymių, kad merginai patinka, tai ką darote:

·     Mergina žaismingai glosto jūsų plaukus;

·     ji pradeda giliau kvėpuoti;

·     ji suleidžia nagus į jūsų kūną;

·     jos širdies ritmas padidėja;

·     ji pradeda aimanuoti iš malonumo:

·     jos raumenys pradeda susitraukinėti;

·     ji spaudžia jūsų galvą kojomis;

·     ir pan...

            Jei pasireiškia bent vienas iš šių požymių - dėl Dievo meilės - nesustokite! Tęskite taiką darote!

 

Požymiai, kad merginai nepatinka tai ką darote

            Na,o jeigu mergina:

·     guli kaip negyva;

·     muistosi;

·     stumia jus arba jūsų galvą į šoną;

·     nori keisti pozą;

·     neleidžia jokių garsų;

·     neglosto ir nesuspaudžia nei jūsų, nei paklodės;

·     ir pan...

            Jums reikėtų toliau keisti liežuvio judesius tol kol pradės pasireikšti požymiai, kad merginai malonu.

            Laikui bėgant, įgysite daugiau patirties ir geriau pažinsite savo partnerę, bus lengviau suprasti, kas patinka ir nepatinka jūsų merginai. Nenustebkite ir nepasiduokite, jeigu pirmaisiais kartais jums sunkiai seksis.

 


Keletas praktinių patarimų

             Pasirinkite patogią poziciją. Jeigu jums skaudės kaklą arba nugarą ir jūs nuspręsite įsitaisyti patogiau pačiu "piko" momentu, moteris gali netekti milžiniško malonumo. Pasidėkite pagalves, iš karto išsirinkite patogią pozą. Taip pat svarbu, kad normaliai kvėpuotumėte. Jeigu jums pradės trūkti oro ir norėsite padaryti pertraukėlę, netyčia galite nutraukti nenusakomą malonumą savo mylimajai. Netgi kai orgazmas atrodo labai arti, nenustokite kvėpuoti, nes kartais iki orgazmo būna toliaunei atrodo, o paskutinės sekundės yra ypač svarbios.

            Nusiskuskite veidą. Kai kurioms moterims patinka barzdoti arba ūsuoti vyrai. Tačiau nei vienai moteriai nepatinka, švitrinis popierius jai tarp kojų. Netgi maži veido plaukeliai galidirginti lytinius organus, sukelti nemalonių jausmų ir nubrozdinimų.

            Daugumai merginų patinkailga įžanga. Merginoms patinka kaijas bučiuoja, glamonėja, apkabina ir švelniai glosto. Po romantiškos įžangosvis tiek nereikėtų iš karto liežuviu pulti prie klitorio. Įžangos reikėtų ir erogeninėms zonoms. Pasistenkite kuo ilgiau neliesti klitorio, bučiuokite, laižykite, pūskite šiltą orą visur aplink klitorį, bet jo nelieskite. Tegul mergina tiesiog degte dega kaip nori jūsų, tik tada pradėkite stimuliuoti klitorį. Taip bus lengviau pasiekti orgazmą ir jis bus stipresnis.

            Naudokite rankas. Juk turite dvi laisvas rankas! Kad oralinis seksas būtų dar malonesnis, galite klostyti merginą ir jos krūtis. Kai kurioms merginoms patinka čiulpti vyro pirštus, kai joms atliekamas kunilingas. Na ir,ko gero, niekuomet neprašausite jei laisvą ranką panaudosite G taško stimuliacijai. Įkiškite vieną arba du pirštus į merginos vaginą ir daug kartų kartokite "ateik čia" judesį su pirštais. Tai puikus būdas stimuliuoti G tašką.

            Laiku sustokite. Moters klitoris yra labai jautrus. Po orgazmo svarbu sulėtinti tempą ir atidžiai skaityti moters kūno kalbą, nes neilgai trukus turėsite visiškai pasitraukti nuo klitorio - po orgazmo jis pasidaro itin jautrus ir net švelniausias prisilietimas gali erzinti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Balsavimas

Žiūrėta: 14376   |   Balsų: 43   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345